d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1100101102103104717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jan 2 2011 04:59pm
sporo rage'u sie posypalo az mi sie nie chce cytowac
piszac dorosly facet, mialem takiego wlasnie na mysli. jeden dorasta w wiaku 18 lat, inny potrzebuje 30 lat wiec te twoje przedzialy wiekowe nic nie znacza.
bajka jak to bajka jest animowana i przeznaczona glownie dla dzieci
widzialem ze gadaliscie o bajkach typu pokemon czy dragon ball wiec mialem na mysli wlasnie te, innych nie ogladalem.
widze ze szerokie grono "mezczyzn" jest poruszone moim krytycznym postem wiec sie wycofam, ogladajcie do woli. godzina 19.00 TVP1 obowiazkowo!!!
Member
Posts: 4,421
Joined: Oct 25 2007
Gold: 2.00
Jan 2 2011 05:00pm
Quote (elfisher @ 2 Jan 2011 23:59)
sporo rage'u sie posypalo az mi sie nie chce cytowac
piszac dorosly facet, mialem takiego wlasnie na mysli. jeden dorasta w wiaku 18 lat, inny potrzebuje 30 lat wiec te twoje przedzialy wiekowe nic nie znacza.
bajka jak to bajka jest animowana i przeznaczona glownie dla dzieci
widzialem ze gadaliscie o bajkach typu pokemon czy dragon ball wiec mialem na mysli wlasnie te, innych nie ogladalem.
widze ze szerokie grono "mezczyzn" jest poruszone moim krytycznym postem wiec sie wycofam, ogladajcie do woli. godzina 19.00 TVP1 obowiazkowo!!!


reguła jest prosta, nie oglądałeś więc nie oceniaj, koniec tematu zamykam
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 2 2011 05:12pm
Quote (elfisher @ 2 Jan 2011 23:59)
sporo rage'u sie posypalo az mi sie nie chce cytowac
piszac dorosly facet, mialem takiego wlasnie na mysli. jeden dorasta w wiaku 18 lat, inny potrzebuje 30 lat wiec te twoje przedzialy wiekowe nic nie znacza.
bajka jak to bajka jest animowana i przeznaczona glownie dla dzieci
widzialem ze gadaliscie o bajkach typu pokemon czy dragon ball wiec mialem na mysli wlasnie te, innych nie ogladalem.
widze ze szerokie grono "mezczyzn" jest poruszone moim krytycznym postem wiec sie wycofam, ogladajcie do woli. godzina 19.00 TVP1 obowiazkowo!!!


Iso twoja liste tytulow obejrzanych i konstruktywna krytyke z nimi zwiazana, bo narazie to tylko pierdolenie od rzeczy.
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jan 2 2011 06:22pm
Quote (Saygon @ 3 Jan 2011 00:12)
Iso twoja liste tytulow obejrzanych i konstruktywna krytyke z nimi zwiazana, bo narazie to tylko pierdolenie od rzeczy.


wkoncu krótko i na temat a tym czasem lece spac bo rano czeka mnie podroz :)

This post was edited by marvolo on Jan 2 2011 06:23pm
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jan 3 2011 08:02am
Quote (GTS001 @ Jan 2 2011 11:55pm)
pozdrawiam Jaraa w tym temacie, higurashi obejżane 3 serie, ofc 1sza robi z dupy niezłą miazge
chociaż nie aż taką jak school days, niby fajny haremik moe moe a tu nagle pizd jak grom z jasnego nieba zaczyna sie rzeź
(ofc troche przesadziłem że nagle, ale wiadomo o co chodzi)

pamietam że po tym school daysie miałem niezłą traume (nie to nie był tygryso-koń!!)

btw m8 czemu nie w vL ???


rowniez Cie pozdrawiam moj towarzyszu

co racja school days zrobilo mi z mozgu swiatowej klasy pralnie

a higurashi, ma fajny klimat, ale troche przesadzone sceny ktore u mnie wywoluja smiech ; d

a co di vl
to jestem tajnym agentem tej tajnej organizacji :ph34r:

pewno o tym nawet nie wiedziales, dlatego jestem tajny ; D

This post was edited by JarooJas on Jan 3 2011 08:03am
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Jan 3 2011 11:56am
Quote (elfisher @ Jan 3 2011 12:59am)
sporo rage'u sie posypalo az mi sie nie chce cytowac


Jedyny rage jaki widziałem, to w twoim wykonaniu.
Wróć lepiej do lansowania się cudzymi samochodami, pisanie postów najwyraźniej ci nie wychodzi

Quote (elfisher @ Jan 3 2011 12:59am)

bajka jak to bajka jest animowana i przeznaczona glownie dla dzieci!



Bajka – krótki, epicki utwór literacki, zawierający morał (pouczenie), może być wierszowany i żartobliwy. Morał może znajdować się na początku lub na końcu utworu albo wynikać z jego treści. Istotną cechą bajki jest alegoryczność. Bohaterami bajek mogą być ludzie, a także zwierzęta, przedmioty i zjawiska, które uosabiają typy ludzkie, cechy charakteru lub przeciwstawne poglądy i stanowiska.

To też n1

This post was edited by Kubus on Jan 3 2011 12:00pm
Member
Posts: 10,435
Joined: Jul 2 2008
Gold: 32,180.00
Jan 3 2011 12:00pm
Quote (szadzia @ Jan 2 2011 08:55pm)
sa jakies ciekawe pozycje z 2010? lekkie i przyjemne?


Bakuman :)
Member
Posts: 915
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2011 06:06pm
Quote (szadzia @ Jan 2 2011 09:55pm)
sa jakies ciekawe pozycje z 2010? lekkie i przyjemne?


the world god only knows
Member
Posts: 2,284
Joined: Jun 3 2007
Gold: 0.06
Jan 3 2011 06:14pm
Quote (kakarotto94 @ Jan 4 2011 12:06am)
the world god only knows


oglądałem i chyba najlepszy jest w tym opening :\ jakoś motyw przewodni mi zbyt nie pasuje...



Szadzia jak chcesz coś lekkiego to polecam MM!

This post was edited by Marcin72a on Jan 3 2011 06:15pm
Member
Posts: 129
Joined: Dec 29 2010
Gold: 1.01
Jan 3 2011 06:39pm
Quote
widze ze szerokie grono "mezczyzn" jest poruszone moim krytycznym postem wiec sie wycofam, ogladajcie do woli. godzina 19.00 TVP1 obowiazkowo!!!

Należysz do grona ''tych'' facetów, którzy dorosłość/dojrzałość pojmują w nieco inny sposób. Dla ciebie oglądanie ''bajeczek'' jest dziecinne, choć nawet nie potrafisz rozróżnić dobranocki ala gumisie od dobrego anime, które jest (tak jak ktoś powiedział wcześniej) nie tyle bajęczką, co elementem kultury i jeszcze co ważne - jest sztuką. Narysuj coś więcej niż tylko ludzika skłądającego się z kółka i kresek, to zrozumiesz. A np dla mnie dziecinne, totalnie niedojrzałe jest kręcenie kółek be-em-ką na wiosce, z włączona techniawą na full. Dojrzałość to życiowe wybory i łeb na karku, co ważne żeby ten łeb pusty nie był, a nie to czy oglądasz anime, czy czytasz fantasy (pewnie takich ludzi też uważasz za nie ''facetów'') lub czy zbierasz jakieś znaczki czy uj wie inne hobby. Oglądanie anime to hobby, tak samo jak czytanie książek i wcale nie mniej wartościowa czy bardziej dziecinne. Jak widzisz różni ludzie, różne poglądy.


A ja mam takie pytanko: Ogladał ktoś anime Vampire D: Bloodlust? A raczej film pełnometrażowy. Co sądzicie? Moim zdaniem klimat/animacja świetne!
Go Back To Polska Topic List
Prev1100101102103104717Next
Add Reply New Topic New Poll