Quote (drewas @ Jun 12 2011 08:37pm)
btw, nawiązując do ska, prócz Podwórkowych i Horrorshow jest jakiś ciekawy ska punk w Polsce? nie mam namyśli zwykłego typu Vespa albo Skauci tylko takiej fajoskiej mieszanki, albo mieszanki z rockabilly też możesz zapodać ;d
ode mnie grają Sari Ska Band i Skampararas