d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev199100101102103144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 2 2014 03:38pm
Quote (Walsnats @ 2 Jul 2014 23:36)
Muj post

Mam powoduw chyba tysionc zeby rap swuj nagrywac


ziomek robi dobre bity trapowe, jak cos to pisz
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Jul 2 2014 03:42pm
Ok
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 2 2014 03:48pm
Masz dziwny 01 sposob rozumowania. Nie mieszkamy w Szwecji ktora ominely obie wojny i komunistyczna okupacja, ani nie zarabiamy na ropie i gazie jak Norwegowie. Zyjemy w Polsce, od kilkudziesieciu lat wszystkie ekipy to socjalisci. Nie znam sie na historii krajow ktore przytoczyles ale zapewne gdy byly na poziomie gosp. Polski to wladze nie zameczaly obywateli i przedsiebiorcow tak wysokimi podatkami i ograniczeniami itp. Zgadza sie?



Member
Posts: 91
Joined: Jun 28 2014
Gold: 0.00
Jul 2 2014 03:56pm
Quote (kefir @ 2 Jul 2014 16:48)
Masz dziwny 01 sposob rozumowania. Nie mieszkamy w Szwecji ktora ominely obie wojny i komunistyczna okupacja, ani nie zarabiamy na ropie i gazie jak Norwegowie. Zyjemy w Polsce, od kilkudziesieciu lat wszystkie ekipy to socjalisci. Nie znam sie na historii krajow ktore przytoczyles ale zapewne gdy byly na poziomie gosp. Polski to wladze nie zameczaly obywateli i przedsiebiorcow tak wysokimi podatkami i ograniczeniami itp. Zgadza sie?


to bylo porownanie "panstawa minimum" do panstwa o podobnej strukturze jak polska z ta roznica ze o silniejszej gospodarce. nie wazne skad maja pieniadze wazne jak dziala sam system.

to moze inaczej: gdyby korwin pojechal do norwegi to demontowal by i satwial do gory nogami cale panstwo?


E:

grafika do dzisiejszego przemowienia w PE:



This post was edited by wookiez on Jul 2 2014 04:09pm
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Jul 2 2014 04:59pm
Quote (wookiez @ 2 Jul 2014 23:56)
to bylo porownanie "panstawa minimum" do panstwa o podobnej strukturze jak polska z ta roznica ze o silniejszej gospodarce. nie wazne skad maja pieniadze wazne jak dziala sam system.

to moze inaczej: gdyby korwin pojechal do norwegi to demontowal by i satwial do gory nogami cale panstwo?



różnica między tym "jak działa system" między skandynawią a nami jest taka, że u nas ten system nie działa i nie będzie działał.

U nas wszystko jest odwrócone do góry nogami.

Polska jest krajem gdzie ten co omija podatki jest traktowany jako "zaradny".
Polska jest krajem gdzie urzędnicy nie pozbyli się komunistycznej mentalności.
Polska jest krajem gdzie przepisy prawa traktuje się "jak komu wygodnie".
Polska jest krajem gdzie ludzie zamiast współpracować każdy kombinuje jakby tu drugiego oszukać/naciągnąć.
Polska jest krajem gdzie właściwie nie ma żadnej społeczności obywatelskiej, sąsiad sąsiada czy człowieka obcego najchętniej zabiłby wzrokiem.
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Jul 2 2014 05:04pm
Wilk wilkowi czlowiekiem. Czy jakos tak
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 2 2014 05:04pm
Trzebaa przyzna, lewactwo jest konsekwentne. Tyle lat socjalizmu, a oni nie wpadli, ze moze kurvva to nie jest system dla Polski xd ZA 7 WONWOZEM ZA 7 GURA JEST MITYCZNY KRAJ W KTORYM PODOBNO SIE UDALO WIEC I MY TO ZROBMY
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jul 2 2014 06:30pm
Quote (wookiez @ 2 Jul 2014 23:56)
grafika do dzisiejszego przemowienia w PE:

http://bi.gazeta.pl/im/4/15270/m15270664,OCIEPLENIE2.png

W końcu w demokracji większość ma rację. ;)
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Jul 2 2014 06:54pm
Quote (wookiez @ Jul 2 2014 11:56pm)
to bylo porownanie "panstawa minimum" do panstwa o podobnej strukturze jak polska z ta roznica ze o silniejszej gospodarce. nie wazne skad maja pieniadze wazne jak dziala sam system.

to moze inaczej: gdyby korwin pojechal do norwegi to demontowal by i satwial do gory nogami cale panstwo?


E:

grafika do dzisiejszego przemowienia w PE:

http://bi.gazeta.pl/im/4/15270/m15270664,OCIEPLENIE2.png


Gazeta.pl wiarygodne zrodlo informacji.
Banned
Posts: 2,966
Joined: Jan 21 2014
Gold: 38.00
Warn: 20%
Jul 2 2014 11:44pm
GAZETA.PL jest tak wiarygodnym zrodlem informacji jak filipeke aka fifirifi
Go Back To Polska Topic List
Prev199100101102103144Next
Add Reply New Topic New Poll