☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Path Of Exile - Temat Oficjalny
Prev
1
99
100
101
102
103
1197
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 186759
Replies: 11962
Track Topic
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#1001
Feb 16 2013 06:56am
Quote (Janusz_Tracz @ 16 Feb 2013 13:48)
ee na co?
http://www.raidcall.com/go.php?sid=5154387
szefunio
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold
:
7,315.00
#1002
Feb 16 2013 07:05am
Co myślicie o takich szponkach ?
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#1003
Feb 16 2013 07:28am
Quote (szefunio @ 16 Feb 2013 14:05)
Co myślicie o takich szponkach ?
http://i50.tinypic.com/2rz877n.png
wyraziłem swoją opinię w grze
ładne
Zix_X
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold
:
1.50
#1004
Feb 16 2013 07:48am
hehe tracz cioramy razem mam 18 lvl jak co
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#1005
Feb 16 2013 08:14am
Quote (Zix_X @ 16 Feb 2013 14:48)
hehe tracz cioramy razem mam 18 lvl jak co
ej paruwkopalcy, ja mam 25 lvl to mozna pociorac
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#1006
Feb 16 2013 08:18am
Quote (EustachyMotyka @ 16 Feb 2013 15:14)
ej paruwkopalcy, ja mam 25 lvl to mozna pociorac
czemu Cie nie ma w grze :<
i dawaj donuta
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#1007
Feb 16 2013 08:33am
Quote (iRetwe @ 16 Feb 2013 15:18)
czemu Cie nie ma w grze :<
i dawaj donuta
ziom co z moimi orbami :C
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#1008
Feb 16 2013 08:36am
Quote (Swartor @ 16 Feb 2013 15:33)
ziom co z moimi orbami :C
ukratli :<
btw jestes w robocie czy w grze ?
mysk8er
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold
:
100.00
#1009
Feb 16 2013 08:39am
Quote (Swartor @ Feb 16 2013 04:33pm)
ziom co z moimi orbami :C
On Ci już nie odda, tak samo jak mnie. Dobrze mówiłeś jak mu pożyczałem ale sam wpadłeś w tę samą pułapkę.
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#1010
Feb 16 2013 08:48am
Quote (mysk8er @ 16 Feb 2013 15:39)
On Ci już nie odda, tak samo jak mnie. Dobrze mówiłeś jak mu pożyczałem ale sam wpadłeś w tę samą pułapkę.
XD Trololo ale jag to lol xD
psheciesh oddaje
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
99
100
101
102
103
1197
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact