d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev199100101102103469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 15 2013 12:13pm
Quote (arachno_m @ 15 Apr 2013 19:56)
Jeśli w upały zamierzasz biegać powyżej 10km, to powinieneś nawadniać się sukcesywnie w trakcie wysiłku.


Zawsze możesz robić trasę pętlami i skitrać 0,5l gdzieś w krzakach.

Jeśli ktoś ma nadmiar gotówki, to polecam biodraki camelbaka (ale nie jakieś wynalazki Salomona/kalenji).
http://shop.camelbak.com/store/productimages/regular/50037_black_dark_gull_grey_l.jpg


wjebalbym tam butelke z woda, telefon i paczke fajek? jak tak to kupuje
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Apr 15 2013 12:35pm
Tam w środku jest bukłak na 0,75l z rurką, którą przypinasz do ramienia + miejsce w kieszeniach.
Technologia wojskowa (camelbak ma patent). Całość nosi się z tyłu powyżej bioder. Przylega ściśle i nie lata na boki (niezależnie od napełnienia bukłaka).


This post was edited by arachno_m on Apr 15 2013 12:38pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 15 2013 12:49pm
Quote (arachno_m @ 15 Apr 2013 19:35)
Tam w środku jest bukłak na 0,75l z rurką, którą przypinasz do ramienia + miejsce w kieszeniach.
Technologia wojskowa (camelbak ma patent). Całość nosi się z tyłu powyżej bioder. Przylega ściśle i nie lata na boki (niezależnie od napełnienia bukłaka).
http://www.youtube.com/watch?v=OndVUlfxvto


Ciekawe rozwiązanie, ale pewnie drogie jak cholera ^_^
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 15 2013 12:54pm
Quote (Grigo @ 15 Apr 2013 20:49)
Ciekawe rozwiązanie, ale pewnie drogie jak cholera ^_^


ceny sie na ibeju zaczynaja od 30 dolcow
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 15 2013 01:00pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 15 Apr 2013 19:54)
ceny sie na ibeju zaczynaja od 30 dolcow


Właśnie przeglądam sprzęt tej firmy. Widać, ze profesjonalny, a za to się płaci.
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 15 2013 01:31pm
Kurna deprecha mnie wziela po dzisiejszym bieganiu ;<
Ze sie juz nie chce, ze kiepskie czasy, ze nie dam rady itd itd ;< Damn, nie lubie tego
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
Apr 15 2013 01:44pm


drugie moje bieganie, tym razem nie musialem isc marszem, ale tempo i tak slabe :D

This post was edited by Dreedeq on Apr 15 2013 01:45pm
Member
Posts: 486
Joined: Jun 4 2005
Gold: 0.00
Apr 15 2013 01:56pm
Quote (anywayACID @ Apr 15 2013 07:31pm)
Kurna deprecha mnie wziela po dzisiejszym bieganiu ;<
Ze sie juz nie chce, ze kiepskie czasy, ze nie dam rady itd itd ;< Damn, nie lubie tego


Są lepsze i gorsze dni, jak to w życiu, dużo zależy od samopoczucia. Nie ma co się zniechęcać, ja w gorsze dni oglądam dużo filmików motywujących, albo słucham muzyki która mnie pobudza. :> Najważniejsze że trenujesz, efekty same przyjdą.
Edit:
Quote (Dreedeq @ Apr 15 2013 07:44pm)
http://i46.tinypic.com/m97qjt.png

drugie moje bieganie, tym razem nie musialem isc marszem, ale tempo i tak slabe :D


Zobaczysz jaka będzie radość jak po miesiącu będziesz robił ten dystans o parę minut szybciej.

Edit:
Np.
2012-11-03 Untitled Bieganie 21.21 km 2g:08m:22s 9.9 km/h 6:03 min/km


a już 2013-03-28 Untitled Bieganie 20.16 km 1g:37m:05s 12.5 km/h 4:49 min/km

This post was edited by robfil on Apr 15 2013 02:05pm
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 15 2013 02:34pm
Quote (robfil @ Apr 15 2013 09:56pm)
Są lepsze i gorsze dni, jak to w życiu, dużo zależy od samopoczucia. Nie ma co się zniechęcać, ja w gorsze dni oglądam dużo filmików motywujących, albo słucham muzyki która mnie pobudza. :> Najważniejsze że trenujesz, efekty same przyjdą.
Edit:


Zobaczysz jaka będzie radość jak po miesiącu będziesz robił ten dystans o parę minut szybciej.

Edit:
Np.
2012-11-03  Untitled  Bieganie  21.21 km  2g:08m:22s  9.9 km/h  6:03 min/km 


a już  2013-03-28  Untitled  Bieganie  20.16 km  1g:37m:05s  12.5 km/h  4:49 min/km


Dobry progres, jak wyglądał trening na przestrzeni tych 5 miesięcy?
Member
Posts: 486
Joined: Jun 4 2005
Gold: 0.00
Apr 15 2013 02:37pm
Quote (Rafalek @ Apr 15 2013 08:34pm)
Dobry progres, jak wyglądał trening na przestrzeni tych 5 miesięcy?


Nic specjalnego, zwykłe bieganie, czasami interwał ale sporadycznie, czasami podbiegi które wynikały po prostu z trasy, różne warunki biegowe, przez większość czasu biegałem w śniegu.
Go Back To Polska Topic List
Prev199100101102103469Next
Add Reply New Topic New Poll