Quote (anywayACID @ Apr 15 2013 07:31pm)
Kurna deprecha mnie wziela po dzisiejszym bieganiu ;<
Ze sie juz nie chce, ze kiepskie czasy, ze nie dam rady itd itd ;< Damn, nie lubie tego
Są lepsze i gorsze dni, jak to w życiu, dużo zależy od samopoczucia. Nie ma co się zniechęcać, ja w gorsze dni oglądam dużo filmików motywujących, albo słucham muzyki która mnie pobudza. :> Najważniejsze że trenujesz, efekty same przyjdą.
Edit:
Quote (Dreedeq @ Apr 15 2013 07:44pm)
http://i46.tinypic.com/m97qjt.png
drugie moje bieganie, tym razem nie musialem isc marszem, ale tempo i tak slabe

Zobaczysz jaka będzie radość jak po miesiącu będziesz robił ten dystans o parę minut szybciej.
Edit:
Np.
2012-11-03 Untitled Bieganie 21.21 km 2g:08m:22s 9.9 km/h 6:03 min/km
a już 2013-03-28 Untitled Bieganie 20.16 km 1g:37m:05s 12.5 km/h 4:49 min/km
This post was edited by robfil on Apr 15 2013 02:05pm