d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev1991001011021031715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Nov 22 2012 01:36pm
Quote (kaaba @ Nov 22 2012 08:31pm)
Moge ci pomuc biedaczku.


chyba kpisz
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 22 2012 01:36pm
Quote (glenton @ 22 Nov 2012 20:34)
:cry:  nic nie dropi dzisiaj  :cry:


NO
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 22 2012 01:36pm
Quote (Yugi @ 22 Nov 2012 19:36)
chyba kpisz
Dawaj typie to bede mial moze nastepny piersioneg, oby.

Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 22 2012 02:06pm
dzis dzien andariel kurwa 4 albo 5 wypadla
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 22 2012 02:07pm

najlepsza mantykora eu
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Nov 22 2012 02:08pm
Quote (1970 @ Nov 22 2012 10:07pm)
http://i.imgur.com/j97rD.png
najlepsza mantykora eu


mega roll ... naprawde aż warto robić screeny , że ma sie takiego pecha :D
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 22 2012 02:46pm
Quote (1970 @ 22 Nov 2012 21:07)
http://i.imgur.com/j97rD.png
najlepsza mantykora eu


mi tez padla wlasnie 11xx dps 1xxstr 3xxint 1s

:mad:
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Nov 22 2012 02:51pm
Dzisiaj 2 przepis na najlepszy emerald i to jest mój najlepszy drop dzisiejszy ;/
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 22 2012 02:52pm
Quote (szefunio @ 22 Nov 2012 21:51)
Dzisiaj 2 przepis na najlepszy emerald i to jest mój najlepszy drop dzisiejszy ;/


~10 legend i najlepsza z nich to ta nic nie warta manti.
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Nov 22 2012 03:27pm
Quote (1970 @ Nov 22 2012 08:07pm)
http://i.imgur.com/j97rD.png
najlepsza mantykora eu


japierdykam coz za roll :'D
Go Back To Polska Topic List
Prev1991001011021031715Next
Add Reply New Topic New Poll