d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev1991001011021031961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Dec 5 2011 03:22pm
Quote (Pito @ Dec 5 2011 10:13pm)
Może polecicie mi coś?
Oglądałem:
-Lost
-Californication
-Dexter (do połowy 4 sezonu)
-Sopranos
-Alias
-no i 3 sezony Prison Break


mentalista
i dextera bym dokonczyl na twoim miejscu :o
Banned
Posts: 18,429
Joined: Apr 1 2008
Gold: Locked
Warn: 90%
Dec 5 2011 04:24pm
lost 4 sezony obejrzaned, warto dociagnac jeszcze troche? ciekawy jestem co bedzie dalej ale nie chce sie zawiesc bo troche dojebali w ostatnim odcinku 4 sezonu
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 5 2011 04:27pm
Quote (diz4ster @ 6 Dec 2011 00:24)
lost 4 sezony obejrzaned, warto dociagnac jeszcze troche? ciekawy jestem co bedzie dalej ale nie chce sie zawiesc bo troche dojebali w ostatnim odcinku 4 sezonu


Warto, wszystko do zakonczenia jest zajebiste.

Co do samego zakonczenia sa rozne zadania. Mi sie ogolnie nawet podobalo.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Dec 5 2011 04:28pm
Quote (sleeperek @ 5 Dec 2011 22:44)
the wire, life, breaking bad, suits, homeland, sons of anarchy, lie to me


te maja moja rekomendacje. polecam tez american horror story i walking dead.
Banned
Posts: 18,429
Joined: Apr 1 2008
Gold: Locked
Warn: 90%
Dec 5 2011 04:32pm
Quote (zYwi3c @ 6 Dec 2011 00:27)
Warto, wszystko do zakonczenia jest zajebiste.

Co do samego zakonczenia sa rozne zadania. Mi sie ogolnie nawet podobalo.


Ogolnie do tej pory mi sie bardzo podobalo, koniec kazdego odcinka byl rownoznaczny z opadem szczeki do samej podlogi. Dociagne do samego konca, ciekawy jestm co bedzie dalej, thx :)
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Dec 5 2011 07:03pm
najnowszy dexter

MUJ BORZE, ORGAZZM :LOVE:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Dec 5 2011 07:59pm
Nowy himym tez dobry :D
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Dec 6 2011 01:08pm
20 odcinek Fringe, 1 sezonu

Grób Petera 7 letniego ;o
po niego przeszedł Walter do równoległego świata?


i, w windzie w hotelu, to Oliwia też przeszła nieświadomie do innego wymiaru? :S
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 6 2011 01:10pm
Quote (Shichirobei @ 6 Dec 2011 21:08)
20 odcinek Fringe, 1 sezonu

Grób Petera 7 letniego ;o
po niego przeszedł Walter do równoległego świata?


i, w windzie w hotelu, to Oliwia też przeszła nieświadomie do innego wymiaru? :S


Wszystko sie wyjasni albo pod koniec 1 albo na poczatku 2giego sezonu :> Walter opowie swoja cala historie ;)
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 6 2011 01:12pm
Quote (Shichirobei @ Dec 6 2011 07:08pm)
20 odcinek Fringe, 1 sezonu

Grób Petera 7 letniego ;o
po niego przeszedł Walter do równoległego świata?


i, w windzie w hotelu, to Oliwia też przeszła nieświadomie do innego wymiaru? :S
Do tego niezniszczone World Trade Centre na samym koncu. b)
Go Back To Polska Topic List
Prev1991001011021031961Next
Add Reply New Topic New Poll