d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev199100101102103125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Jan 16 2011 04:00am
Quote (Lewo @ 16 Jan 2011 10:52)
od kiedy ma podrożeć prawko? na co patrzeć, czym się kierować wybierają nauczyciela/szkołe ?


prawko na kat. b nie drozeje
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Feb 5 2011 05:49am
Quote (Yugi @ 13 Jan 2011 15:31)
właśnie zdałę za 1 razem EHEHEHE


Gratulacje.
Member
Posts: 13,739
Joined: Mar 29 2005
Gold: 1.00
Feb 14 2011 12:49pm
Quote (Lewo @ 16 Jan 2011 10:52)
od kiedy ma podrożeć prawko? na co patrzeć, czym się kierować wybierają nauczyciela/szkołe ?


patrz na % zdawalnosci. lepiej wydac 200 zlotych wiecej niz pozniej 500 na dodatkowe jazdy/egzaminy
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 15 2011 11:59am
Quote (ManiakS @ Jan 16 2011 11:00am)
prawko na kat. b nie drozeje


zdrożeje o ok ~400zł
po tym jak zdasz prawko ma być jeszcze jakiś kurs doszkalający który będzie sprawdzał umiejętności i jeszcze coś innego
wejdzie to w życie od 2013
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Feb 15 2011 12:04pm
Quote (AlCapoone @ 15 Feb 2011 18:59)
zdrożeje o ok ~400zł
po tym jak zdasz prawko ma być jeszcze jakiś kurs doszkalający który będzie sprawdzał umiejętności i jeszcze coś innego
wejdzie to w życie od 2013

ciekawe czemu niby ma zdrozec o 400 zl? iso jakies info
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
Feb 15 2011 12:06pm
Quote (ManiakS @ 15 Feb 2011 19:04)
ciekawe czemu niby ma zdrozec o 400 zl? iso jakies info


Słyszałem jedynie że ma być podatek narzucony na duże firmy szkolące kierowców, ale to miało wejść już w tym roku, a nic nie slyszalem zeby jakos drastycznie poszlo w gore
Member
Posts: 852
Joined: Nov 2 2010
Gold: 0.00
Feb 15 2011 12:07pm
Quote (ManiakS @ Feb 15 2011 07:04pm)
ciekawe czemu niby ma zdrozec o 400 zl? iso jakies info


Kursy zdrożały o wartość VAT, ponieważ podatek na ten rodzaj szkolenia wzrósł z 0% do 23%.
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Feb 15 2011 12:10pm
Quote (SirDudas @ 15 Feb 2011 19:06)
Słyszałem jedynie że ma być podatek narzucony na duże firmy szkolące kierowców, ale to miało wejść już w tym roku, a nic nie slyszalem zeby jakos drastycznie poszlo w gore


podatek zostal narzucony jedynie na kursy kat.A . B pozostaje w starej cenie!
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 15 2011 12:33pm
Quote (SirDudas @ Feb 15 2011 07:06pm)
Słyszałem jedynie że ma być podatek narzucony na duże firmy szkolące kierowców, ale to miało wejść już w tym roku, a nic nie slyszalem zeby jakos drastycznie poszlo w gore


Quote (ManiakS @ Feb 15 2011 07:10pm)
podatek zostal narzucony jedynie na kursy kat.A . B pozostaje w starej cenie!


http://img201.imageshack.us/i/skanuj0006sf.jpg/

jak się załaduje to dobrze, jak nie to wrzuce jeszcze raz

This post was edited by AlCapoone on Feb 15 2011 12:33pm
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Feb 28 2011 12:32pm
jak wygladala wasza pierwsza jazda w L'ce? ja jutro mam :D
Go Back To Polska Topic List
Prev199100101102103125Next
Add Reply New Topic New Poll