Quote (SirDudas @ Feb 15 2011 07:06pm)
Słyszałem jedynie że ma być podatek narzucony na duże firmy szkolące kierowców, ale to miało wejść już w tym roku, a nic nie slyszalem zeby jakos drastycznie poszlo w gore
Quote (ManiakS @ Feb 15 2011 07:10pm)
podatek zostal narzucony jedynie na kursy kat.A . B pozostaje w starej cenie!
http://img201.imageshack.us/i/skanuj0006sf.jpg/jak się załaduje to dobrze, jak nie to wrzuce jeszcze raz
This post was edited by AlCapoone on Feb 15 2011 12:33pm