d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev199100101102103717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 2 2011 04:07pm
Quote (Kubus @ 2 Jan 2011 23:05)
Wszak Super Niania na tefałenie powiedziała, że M&A prowadzi do demoralizacji młodzieży, więc to musi być prawda


No dzieki niej zdjeli z anteny dragon balla, jeszcze wtedy nie byla superniania tylko naczelnym psychologiem tvn. Myslalem, ze mnie poskreca na smierc jak widzialem jej reportaz o db. Najchetniej bym suke wrzucil do morza, zeby poplywala z innymi wielorybami :<
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jan 2 2011 04:09pm
Quote (Saygon @ 2 Jan 2011 23:07)
No dzieki niej zdjeli z anteny dragon balla, jeszcze wtedy nie byla superniania tylko naczelnym psychologiem tvn. Myslalem, ze mnie poskreca na smierc jak widzialem jej reportaz o db. Najchetniej bym suke wrzucil do morza, zeby poplywala z innymi wielorybami :<


wiesz moze ta kobieta woli by dzieciaki ogladaly jedynie sex i przemoc :)
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 2 2011 04:10pm
Quote (marvolo @ 2 Jan 2011 23:09)
wiesz moze ta kobieta woli by dzieciaki ogladaly jedynie sex i przemoc :)


Karne jezyki wprowadzi i wszyscy beda siedziec. Ja tam jestem za reemisja db w tvn7. Niech te wszystkie '98 roczniki i wyzsze zobacza co sie kiedys ogladalo. Najlepszy klasyk z dziecinstwa to jest.
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jan 2 2011 04:13pm
jesli juz mowa o reemisji to :


This post was edited by marvolo on Jan 2 2011 04:15pm
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jan 2 2011 04:18pm
Quote (Kubus @ Jan 2 2011 10:54pm)
Naprawdę uważasz, że oglądanie filmu pokroju Shreka czy Madagaskaru nie przynosi wstydu dorosłej osobie?


tzn madagaskar jest chujowy
ale pingwiny z madagaskaru rozpierdalaja ; DD

pewno niektorzy nie wiedza, ze normalnie serial pingwiny z madagaskaru wychodzi

Krol Julian >
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jan 2 2011 04:19pm
Quote (JarooJas @ 2 Jan 2011 23:18)
tzn madagaskar jest chujowy
ale pingwiny z madagaskaru rozpierdalaja ; DD

pewno niektorzy nie wiedza, ze normalnie serial pingwiny z madagaskaru wychodzi

Krol Julian >


wiem czasem lookne :) niezle pomysly maja
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jan 2 2011 04:22pm
Quote (marvolo @ Jan 2 2011 11:19pm)
wiem czasem lookne :) niezle pomysly maja


ja co odcinek placze przy tym ; D
nie widzialem lepszej komedi, relaksuje nieludzko
+
czasami zastanawiam sie czy to faktyczie jest dla dzieci
bo teksty momentami sa poprostu przejebane ; D
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jan 2 2011 04:29pm
Quote (JarooJas @ 2 Jan 2011 23:22)
ja co odcinek placze przy tym ; D
nie widzialem lepszej komedi, relaksuje nieludzko
+
czasami zastanawiam sie czy to faktyczie jest dla dzieci
bo teksty momentami sa poprostu przejebane ; D


moj starszuek tez lubi popatrzec na ten serial ...wiec jest dla kazdego
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
Jan 2 2011 04:30pm
Niestety ja np nie oglądam anime za często.
Member
Posts: 4,421
Joined: Oct 25 2007
Gold: 2.00
Jan 2 2011 04:55pm
pozdrawiam Jaraa w tym temacie, higurashi obejżane 3 serie, ofc 1sza robi z dupy niezłą miazge
chociaż nie aż taką jak school days, niby fajny haremik moe moe a tu nagle pizd jak grom z jasnego nieba zaczyna sie rzeź
(ofc troche przesadziłem że nagle, ale wiadomo o co chodzi)

pamietam że po tym school daysie miałem niezłą traume (nie to nie był tygryso-koń!!)

btw m8 czemu nie w vL ???

This post was edited by GTS001 on Jan 2 2011 04:59pm
Go Back To Polska Topic List
Prev199100101102103717Next
Add Reply New Topic New Poll