Quote (Pozer @ Tue, Sep 1 2009, 05:52pm)
eh jaki fail, zobaczylem dopiero, ze servery wylaczyli prawie 1h temu juz
nigdy nie wylaczali tak wczesnie :\
widzieli co sie dzieje na us serwerach, to woleli wylaczyc wczesniej wasze zebyscie nie plakali tak jak wszyscy tutaj.
Do tej pory nie dzialaja wszystkie bo widze na generalu nazekanie.