Quote (blejdowy @ 1 Oct 2013 16:51)
sciagnalemm smiga na ultra i medium AA - jest niezle Gra fajna, mapa fajna - szanghaj, rozkurw niezly
/e jak zoptymalizuja to bedzie na ultra z aa x16 msmigac
/ex2 chuj ,gonilo mnie 4 typa wszedlem do windy wyjechalem na dach potem na sie zaczailem przed wejsciem do winy wyjechali na gore i im wyjebalem z rpg +4 fragi.
ogolnie strasznie duzo rzeczy mozna uzywac, np. mozna takie metalowe prenty na moscie dla blokaty uruchomic, windy, sklepy w chuj!
kozak gra
Jaki masz sprzet, ze na takiej grafie Ci smiga ?