d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev191011121382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 1 2013 10:23am
Quote (blejdowy @ 1 Oct 2013 17:51)
sciagnalemm smiga na ultra i medium AA - jest niezle Gra fajna, mapa fajna - szanghaj, rozkurw niezly

/e jak zoptymalizuja to bedzie na ultra z aa x16 msmigac


/ex2 chuj ,gonilo mnie 4 typa wszedlem do windy wyjechalem na dach potem na sie zaczailem przed wejsciem do winy wyjechali na gore i im wyjebalem z rpg +4 fragi.


ogolnie strasznie duzo rzeczy mozna uzywac, np. mozna takie metalowe prenty na moscie dla blokaty uruchomic, windy, sklepy w chuj!

kozak gra


rpg w piechote/10
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 1 2013 10:25am
Quote (blejdowy @ 1 Oct 2013 16:51)
sciagnalemm smiga na ultra i medium AA - jest niezle Gra fajna, mapa fajna - szanghaj, rozkurw niezly

/e jak zoptymalizuja to bedzie na ultra z aa x16 msmigac


/ex2 chuj ,gonilo mnie 4 typa wszedlem do windy wyjechalem na dach potem na sie zaczailem przed wejsciem do winy wyjechali na gore i im wyjebalem z rpg +4 fragi.


ogolnie strasznie duzo rzeczy mozna uzywac, np. mozna takie metalowe prenty na moscie dla blokaty uruchomic, windy, sklepy w chuj!

kozak gra


Jaki masz sprzet, ze na takiej grafie Ci smiga ?
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Oct 1 2013 10:25am
Quote (cOr @ Oct 1 2013 06:23pm)
rpg w piechote/10
jak stoja w kupce to chyba lepsze

Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 1 2013 10:25am
Quote (cOr @ Oct 1 2013 05:23pm)
rpg w piechote/10


w 5 typa w windzie
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 1 2013 10:28am
Quote (zYwi3c @ Oct 1 2013 05:25pm)
Jaki masz sprzet, ze na takiej grafie Ci smiga ?


i5 660gtx 8gb ramu - teraz jest kiepska optymalizacja o ta mapa jest ogromna i caly czas cos doczytuje, miewam zwiechy mimo iz mam ssd - to nie jest normalne.

dokupie druga karte 24 gb ramu i bedize na maxik chodzic
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Oct 1 2013 10:37am
skad bete dorwać ?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 1 2013 10:38am
troche jeszcze pogralem i zaczynam sie przyzwyczajac. raczej kupie pelna wersje chociaz nie smiga mi jakos super szałowo

ale killcam to jest beznadziejny, wydaje mi sie kolorystyka poszla w strone realizmu (kosztem czytelnosci np napisow) a killcam wszystko psuje.
chyba ze po prostu mam blad graficzny i nie powinno podswietlac wrogow na czerwono
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 1 2013 10:43am
Quote (cOr @ Oct 1 2013 05:38pm)
troche jeszcze pogralem i zaczynam sie przyzwyczajac. raczej kupie pelna wersje chociaz nie smiga mi jakos super szałowo

ale killcam to jest beznadziejny, wydaje mi sie kolorystyka poszla w strone realizmu (kosztem czytelnosci np napisow) a killcam wszystko psuje.
chyba ze po prostu mam blad graficzny i nie powinno podswietlac wrogow na czerwono


przeciez w pelnej gra sie tylko hardcore bez killcamow;o
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Oct 1 2013 11:35am
Quote (blejdowy @ 1 Oct 2013 18:43)
przeciez w pelnej gra sie tylko hardcore bez killcamow;o


jak sie lubi camperow to owszem :< ja tam nigdy hc nie lubilem
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 1 2013 12:19pm
Go Back To Polska Topic List
Prev191011121382Next
Add Reply New Topic New Poll