Quote (kacperq @ Apr 28 2013 11:14am)
bede gral chyba bo czuje silna potrzebe grac w jakies mmo :<
/e jesli nie gralem nigdy w serie neverwinter bende jakos opuzniony czy odczuwaĆ jakis wiekszy dyskomfort?
Nie to nie ma zwiazku z nwn.
Deklarowalo sie 3 tankow wiec zachecam do robienia heali i dpsow