Trochę zapomniałem o tym temacie, jutro z kolegą miechanikiem jadę oglądać a3

9.5k, benzyniak, kumpel mówił, że jak nie jeżdżę dużo to taniej mi wyjdzie benzyniak niż diesel, nie rozumiem ale nie będę się mądrzył z taką wiedzą jaką posiadam.
co do bmw mówił, że jak mam zamiar wydać ~12k to mogę sobie odpuścić.
/e; ziomka ojciec sprzedaje e39, zadbana, spokojnie jeżdżona, ale e39 trochę dresowuz.
This post was edited by Dexty on May 5 2013 03:18pm