Quote (Vonter @ 13 Aug 2010 12:30)
Lepiej by bylo gdyby toyo byl autorem tego tematu

btw. nikt nie zwraca uwagi na przecinki
, kropki etc. chodzi o ortografie bardzie tak mysle .
Dlaczego przed przecinkiem stawiasz spację?
Quote (Pempek0207 @ 13 Aug 2010 12:33)
Nie potrzebuję chujowego kodu do siga żeby pisać poprawną polszczyzną.
Dokładnie tak.
Quote (Jam_jest_PRO @ 21 Aug 2010 20:35)
a chooj mi to wali abym kogoś zrozumiał i ktoś zrozumiał mnie ...
Kali jeść, Kali mówić. Ja ci dać 5zł, ty mi zrobić koło.