Quote (Sajmon180 @ 30 Dec 2009 14:58)
Od kiedy marka piwa świadczy o fajności? Ja piję cokolwiek co kupię. Zazwyczaj Harnaś - do papierosów. Tatra mi dobrze smakuje z czipsami, a Tyskiego napiję się do jakiegoś większego żarcia.
od dawna, zule pija vip z biedrony, redsy - gimnazjalisci, desperadosy - gorace 16-stki (pijemy bo tam teqila nie ? a teqila taka zajebista !) lechy - tehno boje, albo licealisci chodzacy w workach po ziemniakach zamiast spodni etc etc
powiedz co pijesz a zrobie ci portret psychologiczny.