d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
Prev191011121320Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Dec 30 2009 09:02am
Quote (GoT @ Dec 30 2009 05:01pm)
heinkein to jest burzujskie piwo dla modnisiów


Prawdziwi Słowianie zwykli pić jedynie piwo domowej roboty ;)
Member
Posts: 197
Joined: Jan 2 2009
Gold: 0.69
Dec 30 2009 09:02am
reds robi furore wsrod gimbusow
+20 do e-respektu
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 09:03am
Quote (Sajmon180 @ 30 Dec 2009 14:58)
Od kiedy marka piwa świadczy o fajności? Ja piję cokolwiek co kupię. Zazwyczaj Harnaś - do papierosów. Tatra mi dobrze smakuje z czipsami, a Tyskiego napiję się do jakiegoś większego żarcia.


od dawna, zule pija vip z biedrony, redsy - gimnazjalisci, desperadosy - gorace 16-stki (pijemy bo tam teqila nie ? a teqila taka zajebista !) lechy - tehno boje, albo licealisci chodzacy w workach po ziemniakach zamiast spodni etc etc

powiedz co pijesz a zrobie ci portret psychologiczny.
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2009 09:04am
Quote (MaxI_KiNg @ 30 Dec 2009 16:03)
od dawna, zule pija vip z biedrony, redsy - gimnazjalisci, desperadosy - gorace 16-stki (pijemy bo tam teqila nie ? a teqila taka zajebista !) lechy - tehno boje, albo licealisci chodzacy w workach po ziemniakach zamiast spodni etc etc

powiedz co pijesz a zrobie ci portret psychologiczny.


carslbergi or tyslkie, iso portret
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 09:06am
Quote (Poeta @ 30 Dec 2009 15:04)
carslbergi or tyslkie, iso portret


tyskie juz mowilem, ktos kto zazwyczaj pije cos tanszego ale raz na jakis czas zaszaleje da 40 gr wiecej i kupi se tyskie (zadna burzuazja) carlsbergi - synki prawnikow, albo nazelowani 20-latkowie wyrywajacy puste blachary
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Dec 30 2009 09:06am
Quote (MaxI_KiNg @ 30 Dec 2009 16:03)
od dawna, zule pija vip z biedrony, redsy - gimnazjalisci, desperadosy - gorace 16-stki (pijemy bo tam teqila nie ? a teqila taka zajebista !) lechy - tehno boje, albo licealisci chodzacy w workach po ziemniakach zamiast spodni etc etc

powiedz co pijesz a zrobie ci portret psychologiczny.


Wat :D

Ja piję Harnasia do szlugów, Tyskie przy wielkim żarciu, Tatrę do czipsów, a na swojej 18-stce zamawiałem Desperados. Jaki mam portret <_< ?

Najczęściej Harnaś.

This post was edited by Sajmon180 on Dec 30 2009 09:07am
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Dec 30 2009 09:06am
Quote (GoT @ Dec 30 2009 05:01pm)
heinkein to jest burzujskie piwo dla modnisiów


I Carlsberg.
Beznadziejne piwo.
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 30 2009 09:06am
Quote (MaxI_KiNg @ Dec 30 2009 04:03pm)
od dawna, zule pija vip z biedrony, redsy - gimnazjalisci, desperadosy - gorace 16-stki (pijemy bo tam teqila nie ? a teqila taka zajebista !) lechy - tehno boje, albo licealisci chodzacy w workach po ziemniakach zamiast spodni etc etc

powiedz co pijesz a zrobie ci portret psychologiczny.


Heine.
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 09:07am
Quote (Sajmon180 @ 30 Dec 2009 15:06)
Wat :D

Ja piję Harnasia do szlugów, Tyskie przy wielkim żarciu, Tatrę do czipsów, a na swojej 18-stce zamawiałem Desperados. Jaki mam portret <_< ?


musze cie zasmucic, jestes inny - ja tu opisuje masy - sa oczyfko wyjatki nie ?

This post was edited by MaxI_KiNg on Dec 30 2009 09:08am
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2009 09:07am
Quote (MaxI_KiNg @ Dec 30 2009 04:03pm)
od dawna, zule pija vip z biedrony, redsy - gimnazjalisci, desperadosy - gorace 16-stki (pijemy bo tam teqila nie ? a teqila taka zajebista !) lechy - tehno boje, albo licealisci chodzacy w workach po ziemniakach zamiast spodni etc etc

powiedz co pijesz a zrobie ci portret psychologiczny.


tyskie, lech, żywiec
Go Back To Polska Topic List
Prev191011121320Next
Add Reply New Topic New Poll