d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009 Dogrywka
Prev191011121351Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 25,922
Joined: Nov 9 2008
Gold: 10.00
Warn: 40%
Dec 30 2009 06:49am
Również oddałem głos na Rdzawego księcia.

Edit: Cholera, wyrównana walka.

This post was edited by Hastner on Dec 30 2009 06:51am
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold: 0.41
Warn: 50%
Dec 30 2009 06:50am
bóg rdzy oczywiście
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
Dec 30 2009 06:50am
26 użytkowników: Maciey, Andre., Ezekiell, SilveR123, Mateuszek, Rogal, hellb0y, Puczman, LukaszPL, Hastner, Siematoja, kabas, Furious92, Push3r, LatwyEz, Khold, DN3L, Phrarr, plebshater, Szoopen, Sajmon180, ObojetneMiTo, Jin[CoA], SweeN, Anarchy51, Fryc

csi czuwa nad wyborami, coby wszystko bylo uczciwie :P
Member
Posts: 22,686
Joined: Jan 12 2007
Gold: 1.48
Dec 30 2009 06:50am
dobra, chyba już wszystko jasne, niech Rogal zamyka to w pizdu.
Member
Posts: 20,917
Joined: Jan 24 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 30 2009 06:50am
voted phs
Member
Posts: 6,898
Joined: Jul 1 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 30 2009 06:50am
Quote (Maciey @ Dec 30 2009 02:50pm)
dobra, chyba już wszystko jasne, niech Rogal zamyka to w pizdu.


killah ma tylko 3 głosy przewagi
Banned
Posts: 2,914
Joined: Sep 5 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 30 2009 06:51am
Quote (Maciey @ Dec 30 2009 02:50pm)
dobra, chyba już wszystko jasne, niech Rogal zamyka to w pizdu.


czy ja wiem, roznica 3 glosow to malo wyrazna przewaga
Member
Posts: 10,722
Joined: Jul 6 2006
Gold: Locked
Dec 30 2009 06:51am
Quote (Maciey @ 30 Dec 2009 13:50)
dobra, chyba już wszystko jasne, niech Rogal zamyka to w pizdu.


tylko 3 głosy różnicy!

e. 2!!1111

e2. REMIS!!!!!!!1

This post was edited by Ezekiell on Dec 30 2009 06:51am
Banned
Posts: 7,781
Joined: Dec 26 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Dec 30 2009 06:51am
killah oczywko
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Dec 30 2009 06:51am
Quote (Maciey @ 30 Dec 2009 14:50)
dobra, chyba już wszystko jasne, niech Rogal zamyka to w pizdu.


NIE ! nagle pajackus dogania rdzawego księcia
Go Back To Polska Topic List
Prev191011121351Next
Closed New Topic New Poll