d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czyżbym Znalazł Samosieje?
Prev191011121314Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 4,880
Joined: Dec 20 2006
Gold: 20.00
Jun 17 2009 01:43am
niestety nie :~~(
Banned
Posts: 5,812
Joined: Apr 10 2007
Gold: 5.00
Warn: 10%
Jun 17 2009 01:47am
Czasem samosieja nie kopie w ogóle...
Nie jestem znawcą ale to wiem :rolleyes:
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
Jun 17 2009 01:57am
nie wię
Banned
Posts: 1,908
Joined: May 9 2009
Gold: 1.00
Warn: 40%
Jun 17 2009 02:00am
postuje w tym legendarnym juz temacie
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Jun 17 2009 02:14am
AHHAAHAHHAH
Banned
Posts: 39,408
Joined: Jul 27 2007
Gold: 1.00
Warn: 70%
Jun 17 2009 02:21am
no pewnie samo się zasiao :cry:
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jun 17 2009 02:22am
Quote (Rastuchy @ Tue, Jun 16 2009, 09:47pm)
konopia przemysłowa.


This.
Banned
Posts: 3,416
Joined: May 21 2009
Gold: 0.02
Warn: 20%
Jun 18 2009 02:30pm
PAL KURWA PAL!
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Jun 18 2009 02:39pm
Moze to byc konopia przemyslowa ktora w ogole Cie nie ruszy, czegokolwiek by Ci ktos nie powiedzial. (pamietaj zeby palic topki, nie liscie)
A moze byc 'zapomniana' pestka z jakiegos outdooru, albo czyis outdoor. Poczekaj az dojrzeje, i pamietaj - NIE KRADNIJ ROSLINY JEZELI TO CZYIS OUTDOOR KURWO.
dziekuje.
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 18 2009 02:41pm
Quote (LightMaFire @ Thu, 18 Jun 2009, 22:39)
Moze to byc konopia przemyslowa ktora w ogole Cie nie ruszy, czegokolwiek by Ci ktos nie powiedzial. (pamietaj zeby palic topki, nie liscie)
A moze byc 'zapomniana' pestka z jakiegos outdooru, albo czyis outdoor. Poczekaj az dojrzeje, i pamietaj - NIE KRADNIJ ROSLINY JEZELI TO CZYIS OUTDOOR KURWO.
dziekuje.


To nie żadna konopia, pytałem na forum jaraczy.
Widzę, bampnąłeś mój failurowy temat.
Go Back To Polska Topic List
Prev191011121314Next
Closed New Topic New Poll