Quote (LightMaFire @ Thu, 18 Jun 2009, 22:39)
Moze to byc konopia przemyslowa ktora w ogole Cie nie ruszy, czegokolwiek by Ci ktos nie powiedzial. (pamietaj zeby palic topki, nie liscie)
A moze byc 'zapomniana' pestka z jakiegos outdooru, albo czyis outdoor. Poczekaj az dojrzeje, i pamietaj - NIE KRADNIJ ROSLINY JEZELI TO CZYIS OUTDOOR KURWO.
dziekuje.
To nie żadna konopia, pytałem na forum jaraczy.
Widzę, bampnąłeś mój failurowy temat.