d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev1910111213930Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Sep 10 2008 01:25pm
Quote (Szoopen @ Wed, 10 Sep 2008, 21:11)
Da mi ktoś link do starego tematu?
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14774667&f=230
Member
Posts: 2,083
Joined: Apr 12 2008
Gold: 243.00
Sep 10 2008 03:04pm
a gdzie wszyscy duperzy sie podziali?
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Sep 10 2008 03:11pm
Quote (kubica85 @ Wed, 10 Sep 2008, 23:04)
a gdzie wszyscy duperzy sie podziali?


w dupie dry.gif
Member
Posts: 100,918
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Sep 10 2008 05:03pm
Quote (kubica85 @ Wed, 10 Sep 2008, 23:04)
a gdzie wszyscy duperzy sie podziali?


ja wiem ale ci nie zdradze bo sam byś dupował :/
Member
Posts: 6,756
Joined: Oct 11 2004
Gold: 12,968.00
Sep 10 2008 05:50pm
ja tez mam pupe
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Sep 11 2008 04:01am
Duzo jest jeszcze par butow atmy? Czy tylko pojedyncze sztuki ? ;]
Member
Posts: 7,928
Joined: Jul 9 2005
Gold: 11.45
Sep 11 2008 05:25am
Moje pytanie tyczy sie sorcy:

breakpoint dla telekinezy zeby dmg na mane byl 1:1 to 16 punktow.
To musi byc 16 punktow wbite w telekineze czy 16 lacznie z itemami ?

Moze nie jasno to sformuowalem. Ma byc 16 bez itemow czy moze 16 z jak juz mam wszystko nalozone ?

Glupie pytanie, ale szkoda mi tracic punktow wink.gif

This post was edited by feardamas on Sep 11 2008 05:25am
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Sep 11 2008 06:53am
Quote (feardamas @ Thu, 11 Sep 2008, 12:25)
Moje pytanie tyczy sie sorcy:

breakpoint dla telekinezy zeby dmg na mane byl 1:1 to 16 punktow.
To musi byc 16 punktow wbite w telekineze czy 16 lacznie z itemami ?

Moze nie jasno to sformuowalem. Ma byc 16 bez itemow czy moze 16 z jak juz mam wszystko nalozone ?

Glupie pytanie, ale szkoda mi tracic punktow wink.gif


synergie nie dzialaja, jezeli sa od itemow... telekineza to synergia.

btw. dlaczego tylko 16, nie 20 ? ;]
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Sep 11 2008 08:02am
nie moge edytowac wiec...

czy perf 2xupg bloodfisty maja 88def ?
Member
Posts: 3,813
Joined: Sep 11 2008
Gold: 389.85
Sep 11 2008 08:45am
co oznaczaja te niektore skroty iso , bin , dl itp. ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1910111213930Next
Closed New Topic New Poll