Quote (darth_vader2 @ Tue, Aug 5 2008, 03:31pm)
471 postow, lagi na przeglądarce mam, chyba będe musiał przestać ;c
juz kurwa piąty raz coś mnie powstrzymuje od spamienia, 2 razy wyłaczyli net, raz prąd, raz obiad, teraz połaczenie strasznie wolne :[
znak od Boga