d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Turniej D2jsp 1v1 W Dota2
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Apr 6 2013 02:39pm
nie gram w dote
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold: 0.49
Warn: 40%
Apr 6 2013 02:40pm
Quote (HunTer]nK[ @ Apr 6 2013 09:38pm)
2005, donor, rainbow orb
elo


tak, kupiles konto i kilka fg na alegro. jestes prawie jak TT
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Apr 6 2013 02:41pm
Quote (HunTer]nK[ @ Apr 6 2013 08:34pm)
napisal kefir


chcesz 1v1? czy znowu uciekniesz
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 02:41pm
Quote (Romek_PL @ Apr 6 2013 08:40pm)
tak, kupiles konto i kilka fg na alegro. jestes prawie jak TT


tak, zostales wyeliminowany przez rogala i zrobiles fejka, jestes prawie legendo jak emeska
Quote (kefir @ Apr 6 2013 08:41pm)
chcesz 1v1? czy znowu uciekniesz


zalezy czy umiesz grac bo z losowcami nie grywam

This post was edited by HunTer]nK[ on Apr 6 2013 02:41pm
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 6 2013 02:41pm
jak na niego w szkole mowilismy hunter, ciekawe ze taki nick by sobie zrobil
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Apr 6 2013 02:44pm
Quote (HunTer]nK[ @ Apr 6 2013 08:41pm)
tak, zostales wyeliminowany przez rogala i zrobiles fejka, jestes prawie legendo jak emeska


zalezy czy umiesz grac bo z losowcami nie grywam


dawaj nick, juz czekam
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 02:45pm
Quote (kefir @ Apr 6 2013 08:44pm)
dawaj nick, juz czekam


nie odpalam steam dla byle kogo, jak martynka zrobisz brzydko w majtki wiec do zobaczenia jak pocwiczysz i mi dorownasz umiejetnosciami(za jakies 5 lat)
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Apr 6 2013 02:45pm
Quote (HunTer]nK[ @ Apr 6 2013 08:45pm)
nie odpalam steam dla byle kogo, jak martynka zrobisz brzydko w majtki wiec do zobaczenia jak pocwiczysz i mi dorownasz umiejetnosciami(za jakies 5 lat)


Czyli wygralem, ok.
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 6 2013 02:46pm
zapraszam na turniej, czempion d2jotespe bedzie sie pławił w wiecznej chwale i pogardzie dla gorszych graczy

pocwiczcie przez tydzien, wiele moze sie zmienic

This post was edited by bushlick on Apr 6 2013 02:46pm
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 6 2013 02:46pm
Quote (HunTer]nK[ @ 6 Apr 2013 22:45)
nie odpalam steam dla byle kogo, jak martynka zrobisz brzydko w majtki wiec do zobaczenia jak pocwiczysz i mi dorownasz umiejetnosciami(za jakies 5 lat)


ciekawe kto tu osral dupe :~)) zaproszenie wyslalem, ale mozliwe, ze ktos ci pokazal filmiki z mojej gry i sie przestraszyles
Go Back To Polska Topic List
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll