d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dla Biedackich Fanów Mustangów
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Apr 3 2013 03:21pm
Quote (Mike342 @ Apr 3 2013 10:21pm)
nie, to mustank


no chybarzetak
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
Apr 3 2013 03:22pm
jsuz kupuje
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Apr 3 2013 03:22pm
Quote (SirDudas @ 3 Apr 2013 23:22)
jsuz kupuje


kup curce
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Apr 3 2013 03:26pm
kolega mial kiedys starego forda sierre z felgami, naklejkami i znaczkami mustanga i straz miejsca wypisala mu mandat, na ktorym bylo napisane, ze to ford mustang xd
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Apr 3 2013 03:27pm
Quote (Bart3k @ Apr 3 2013 10:26pm)
kolega mial kiedys starego forda sierre z felgami, naklejkami i znaczkami mustanga i straz miejsca wypisala mu mandat, na ktorym bylo napisane, ze to ford mustang xd


/japierdole xd
Member
Posts: 1,687
Joined: Mar 26 2010
Gold: 70.43
Warn: 10%
Apr 3 2013 03:28pm
Quote (Mentalista @ Apr 3 2013 11:27pm)
/japierdole xd


bo oni je tyko w amerykańskich filmach widzieli, jak łysy zabijaka nim zapierdala, żeby uwolnić kobietę która puściła mu oczko w męskiej toalecie na stacji metra na której znalazł się kompletnie przez przypadek bo zasnął w pociągu jadąc w odwiedziny do babci w mazury czy kordyliery
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Apr 3 2013 03:29pm
ALE BRZYDAL

szczególnie tył xDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Apr 3 2013 03:45pm
JA PIERDOLE TO WYGLĄDA BARDZIEJ BIEDACKO NIŻ SŁAWNY LANCER Z *** :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 11,771
Joined: Jun 1 2009
Gold: 1,778.00
Apr 3 2013 03:48pm
umrzyłę :D
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 3 2013 03:49pm
przód jest kozak
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll