Quote (cagiva @ Jun 5 2012 10:18pm)
typie a lejesz w ogole płyn do chłodnicy albo go czasami wymieniasz?
oczywiście, płyn był uzupełniany systematycznie, poza tym mam warsztat samochodowy pod domem i bardzo ogarniętego mechanika, no to kurwa...
Quote (qra @ Jun 5 2012 10:19pm)
:D:D:D:D:D:D
JA MAM TAK STARĄ, ŻE U MNIE NIE MA CHŁODNICY. SILNIK CHŁODZONY POWIETRZEM EHEHEHEHE

nie śmieszny jesteś
