d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Bequiet Vs Vordigan - Walka O Dominacje C.d. > Tym Razem Grafika
Prev12349Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Mar 19 2011 08:42am
Jego ;)
Member
Posts: 9,202
Joined: Jan 31 2008
Gold: 62.40
Mar 19 2011 08:42am
mysle że bez patrzenia większość użytkowników zaznaczy drugą opcję tylko żeby Ci zrobić na złość
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold: 977.51
Warn: 100%
Mar 19 2011 08:42am
nie znam sie
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 08:42am
Quote (Kuba_1990 @ Mar 19 2011 03:42pm)
mysle że bez patrzenia większość użytkowników zaznaczy drugą opcję tylko żeby Ci zrobić na złość


wiadomka
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 08:47am
Dobra 2-0 dla mnie jakkolwiek zagłosujecie.
Tylko rasowy zjeb odtylcowy będzie twierdził, że 5850>6950.

Zapraszam dalej: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=52777931&f=230
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 647.50
Mar 19 2011 08:48am
Quote (Vordigan @ Mar 19 2011 03:47pm)
Dobra 2-0 dla mnie jakkolwiek zagłosujecie.
Tylko rasowy zjeb odtylcowy będzie twierdził, że 5850>6950.


Zapraszam dalej: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=52777931&f=230


kuamiesz riva najlepsza :wub:
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Mar 19 2011 08:56am
mój RSX > all
Member
Posts: 27,499
Joined: Dec 29 2009
Gold: 31,000.00
Mar 19 2011 08:58am
jego
Member
Posts: 1,716
Joined: Jun 24 2008
Gold: 0.00
Mar 19 2011 09:01am
ur.
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 09:02am
w tym starciu glosowanie na jego grafike to jak przyznanie sie do bycia zjebem...
on sam ma apetyt na moją kartę
Go Back To Polska Topic List
Prev12349Next
Closed New Topic New Poll