d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Czyja Obudowa Lepsza > Vordigan Vs Bequiet - Walka O Dominacje
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
Mar 19 2011 05:57am
Quote (Vordigan @ Mar 19 2011 01:50pm)
Moja:

http://img716.imageshack.us/img716/1107/haf932fulltowerchasis.jpg

Jego ~~ :

http://img33.imageshack.us/img33/2121/obudowacoolermasterrc95.jpg


PS:
Niestety nie znalazłem obrazka jego obudowy, ktory by ja ukazywal z boku, przodu oraz gory a szukalem naprawde mocno.
Juz na starcie swiadczy to o duzym stezeniu biedy jaka prezentuje jego obudowa.


Glosujemy.


jego fajniejsza
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Mar 19 2011 05:58am
#2
Member
Posts: 30,219
Joined: Oct 21 2007
Gold: 106.00
Warn: 20%
Mar 19 2011 05:59am
Quote (Vordigan @ 19 Mar 2011 12:50)
Moja:

http://img716.imageshack.us/img716/1107/haf932fulltowerchasis.jpg

Jego ~~ :

http://img33.imageshack.us/img33/2121/obudowacoolermasterrc95.jpg


PS:
Niestety nie znalazłem obrazka jego obudowy, ktory by ja ukazywal z boku, przodu oraz gory a szukalem naprawde mocno.
Juz na starcie swiadczy to o duzym stezeniu biedy jaka prezentuje jego obudowa.


Glosujemy.


bez patrzenia obie chujowe
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 05:59am
Wideorecenzje:

CM 690 II Advanced:

Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 06:00am
CM HAF 932:

Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 06:08am
Glosujemy polacy
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Mar 19 2011 06:10am
i tak juz przegrales i nic ci nie pomoze
wiec mozesz isc sie ciac z rozpaczy
Member
Posts: 12,036
Joined: Sep 9 2010
Gold: 75.00
Mar 19 2011 06:11am
wygrales?

nie he he he
Member
Posts: 104,692
Joined: Oct 13 2010
Gold: 2.00
Mar 19 2011 06:12am
w sumie bez różnicy
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 06:30am
wiadomka, że nikt nie zagłosuje na moją bo hejtują i zazdroszcza...
w sumie mogłem podmienić odpowiedzi w ankietach i ja bym wygrał i tak =)
a takie głąby jak eustachy to się nadają do lachy a nie oceniania obudów
moja obudowa kosztuje więcej niż cały twój komputer a za moją kartę graficzną to już mógłbym sobie kupić na własność twój dom w raz z domownikami ;o ;o ;o
Go Back To Polska Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll