d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Muj Nowy Pies
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 15 2010 04:30pm
Quote (Bodziuu @ Oct 15 2010 10:28pm)
na 1szym zdjęciu...
jest jego posiłek :cry: ?


dużo białka :drool:
btw to ciężarna kobieta była :(

ALE CHUJ Z TYM BO IM WIENCEJ DZIECI W BRZUSZKU TYM WIENCEJ KALORII HE HE BUDUJEMY MASE B)
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 15 2010 04:31pm
takie to ja jem na sniadanie :drool:
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 15 2010 04:31pm
Quote (Patryk1991 @ Oct 15 2010 10:31pm)
takie to ja jem na sniadanie :drool:


opusc w takim razie ten temat, sry nie toleruje znencania sie nad zwierzentami elo
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Oct 15 2010 04:33pm
Quote (HillOvCypress @ Oct 16 2010 12:30am)
dużo białka :drool:
btw to ciężarna kobieta była :(

ALE CHUJ Z TYM BO IM WIENCEJ DZIECI W BRZUSZKU TYM WIENCEJ KALORII HE HE BUDUJEMY MASE B)


jesteś brutalem :O
jak mogłeś ciężarna kobietę poświęcić :wallbash:


Quote (HillOvCypress @ Oct 16 2010 12:31am)
opusc w takim razie ten temat, sry nie toleruje znencania sie nad zwierzentami elo


quote u góry B)

This post was edited by Bodziuu on Oct 15 2010 04:34pm
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Oct 15 2010 04:34pm
Nie lubie takich pokemonów .

Po 1 : Brzydzę się tego
Po 2 : karmi je się innymi pokemonami które żyją
Po 3 : to jest kurwa straszne !
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 15 2010 04:35pm
Quote (Bodziuu @ Oct 15 2010 10:33pm)
jesteś brutalem :O
jak mogłeś ciężarna kobietę poświęcić  :wallbash:




quote u góry B)


prawo natury, czasem masa>ciezarny swierszcz :(

Quote (SMERF @ Oct 15 2010 10:34pm)
Nie lubie takich pokemonów .

Po 1 : Brzydzę się tego
Po 2 : karmi je się innymi pokemonami które żyją
Po 3 : to jest kurwa straszne !


jak morzesz tak muwic, pajuny som elo :(

This post was edited by HillOvCypress on Oct 15 2010 04:36pm
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Oct 15 2010 04:36pm
Quote (HillOvCypress @ Oct 16 2010 12:35am)
prawo natury, czasem masa>ciezarny swierszcz :(


moja masa > Twoja :D
Member
Posts: 3,572
Joined: Jul 9 2010
Gold: 2.15
Warn: 100%
Oct 15 2010 04:37pm
ktore to?
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Oct 15 2010 04:37pm
Ja bym go nazwał Reksio.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Oct 15 2010 04:38pm
Lubiem takie pieski. Suodkie są :D

/e gz ośmionoga :wub:

This post was edited by Damundo on Oct 15 2010 04:38pm
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll