d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Debata Z Rogalem
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,601
Joined: Aug 15 2008
Gold: 577.00
Jun 25 2010 01:29pm
Dam pierwsze pytanie : Dlaczego lecą warny dla osob jezeli przestrzegały forum ?

czasami to jakis spam , ale bez przesady -.-

This post was edited by kedzior1832 on Jun 25 2010 01:30pm
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Jun 25 2010 01:30pm
Quote (Maupiatek @ Jun 25 2010 07:29pm)
Wytłumaczy się to za mocne słowo, ale może przynajmniej powie nam, czemu jest taki wobec całej naszej sekcji. Powiedziałby wprost co jest nie tak i czemu rozdaje tak ciągle warny i suspy.
Bardzo chciałbym, aby Rogal uczestniczył w tej debacie, i żeby ta rozmowa była spokojna i na poziomie.


9 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ): lszcz, Maramora, B4rT3z, groch55, Jagiell, Pietrzus, sonGokuSsj4, Shald, Mexter

Jeszcze go z nami nie ma

This post was edited by groch55 on Jun 25 2010 01:31pm
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 25 2010 01:31pm
Nie mogę tu pisać bo bym za dużo % dostał :(

This post was edited by csdig on Jun 25 2010 01:34pm
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Jun 25 2010 01:32pm
Raz dostalem 10 :) za robienie drama bo nie chcial mi odp itd co bylo dziwne

Ale z 2 strony ostatnio mialem z nim wymiane pm i powiem wam ze mozna sie z ni jednak dogadac po warunkiem ze nie uzywacie przeklenstw w co 2 slowie ...
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Jun 25 2010 01:33pm
nie spamujcie bo zemkną temat za spam
a może jednak komuś się przydać
Member
Posts: 2,946
Joined: Jun 1 2009
Gold: 111.11
Warn: 100%
Jun 25 2010 01:33pm
Quote (Pietrzus @ Jun 25 2010 09:32pm)
Raz dostalem 10 :) za robienie drama bo nie chcial mi odp itd co bylo dziwne

Ale z 2 strony ostatnio mialem z nim wymiane pm i powiem wam ze mozna sie z ni jednak dogadac po warunkiem ze nie uzywacie przeklenstw w co 2 slowie ...


To chyba jest oczywisty warunek, by się dogadać :mellow:
Member
Posts: 6,692
Joined: Jan 27 2006
Gold: 0.65
Warn: 90%
Jun 25 2010 01:33pm
rogal to swoj ziom, tylko zbyt powaznie traktuje swoja robote. boi sie ze pawelek go wyleje.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 25 2010 01:34pm
Quote (Pietrzus @ 25 Jun 2010 21:32)
Raz dostalem 10 :) za robienie drama bo nie chcial mi odp itd co bylo dziwne

Ale z 2 strony ostatnio mialem z nim wymiane pm i powiem wam ze mozna sie z ni jednak dogadac po warunkiem ze nie uzywacie przeklenstw w co 2 slowie ...


bycmoze ale czlowiek sfrustrowany czasem uzywa przeklenstw, a sfrustrowac sie mozna jesli dostajesz warna za cos co moze najwyzej bawic <_<

Code
flame

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=40272285
Member
Posts: 9,922
Joined: Mar 28 2008
Gold: 3,726.10
Jun 25 2010 01:34pm
Pytanie #2:

Czemu Gery mogą spamować na naszej sekcji ile chcą? :(

/e: Gery mogą tu więcej niż na własnej sekcji :/

This post was edited by SaintX on Jun 25 2010 01:35pm
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Jun 25 2010 01:36pm
Quote (SaintX @ Jun 25 2010 07:34pm)
Pytanie #2:

Czemu Gery mogą spamować na naszej sekcji ile chcą? :(


A user z pl sekcji za spam na ich forum + 10% wylapuje??
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll