Quote (Maupiatek @ Jun 25 2010 07:29pm)
Wytłumaczy się to za mocne słowo, ale może przynajmniej powie nam, czemu jest taki wobec całej naszej sekcji. Powiedziałby wprost co jest nie tak i czemu rozdaje tak ciągle warny i suspy.
Bardzo chciałbym, aby Rogal uczestniczył w tej debacie, i żeby ta rozmowa była spokojna i na poziomie.
9 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ): lszcz, Maramora, B4rT3z, groch55, Jagiell, Pietrzus, sonGokuSsj4, Shald, Mexter
Jeszcze go z nami nie ma
This post was edited by groch55 on Jun 25 2010 01:31pm