d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Śmieszności > Temat Oficjalny
Prev1234410Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,921
Joined: Jul 22 2008
Gold: 1,550.00
Feb 6 2010 10:50am
Feb 6 2010 10:51am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 2,946
Joined: Jun 1 2009
Gold: 111.11
Warn: 100%
Feb 6 2010 10:53am


<3
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Feb 6 2010 10:54am


Banned
Posts: 2,914
Joined: Sep 5 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Feb 6 2010 10:57am
Skoro FFFUUU to klasyk musi byc:

[img]http://www.fffuuucomics.com/big.jpg?im=0112.jpg[/img]

phailzur

This post was edited by Kolba on Feb 6 2010 10:58am
Member
Posts: 2,946
Joined: Jun 1 2009
Gold: 111.11
Warn: 100%
Feb 6 2010 10:58am
Quote (Kolba @ Feb 6 2010 06:57pm)
Skoro FFFUUU to klasyk musi byc:

http://www.fffuuucomics.com/big.jpg?im=0112.jpg

phailzur


płacz rzeke kolego :<
Banned
Posts: 4,498
Joined: Jan 1 2009
Gold: 0.11
Warn: 90%
Feb 6 2010 11:01am
Quote (Pingu_Hv @ 6 Feb 2010 17:39)
Oficjalny temat to po 1 musi być zaakceptowany przez moderatora a po drugie powinien być zrobiony jak należy czyli zawierać w pierwszym poscie poprzedni topic lub topici.
Wiec puki masz czas na edit jazda szukac starego topa i wklejać w pierwszy post albo zawołam Maćka :<


wklejam demota żeby nie było :)

http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201002/1265394135_by_niedzwiedzpolarny_500.jpg


Poprawione ;)

btw. Rogal powiedział że możemy założyć RŚŚ :D
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Feb 6 2010 11:01am
Quote (quba101 @ Feb 6 2010 05:48pm)
http://vader.joemonster.org/upload/zxl/512_229950567bdc01wdupe.jpg


Quote (Phrarr @ Feb 6 2010 05:40pm)
http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201001/1265299822_by_benon_500.jpg


Nie wiem jaki jest sens robienia tego tematu jak co drugi post to jest postowane cos co juz bylo na forum a poza tym wiekszosc i tak dla obrazka zaklada osobny temat. -_-

Aby uniknac offtopicu:

http://www.youtube.com/watch?v=pBXxbsOoFr4

Quote (Scyzoryk @ Feb 6 2010 06:05pm)
http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/1246492064_by_krys__500.jpg


Chyba nie myslisz ze znalazles wspanialy pomysl na latwe plusjeden poprzez postowanie w temacie co drugi post? -_-

This post was edited by Shapiro on Feb 6 2010 11:08am
Banned
Posts: 4,498
Joined: Jan 1 2009
Gold: 0.11
Warn: 90%
Feb 6 2010 11:05am


This post was edited by Scyzoryk on Feb 6 2010 11:06am
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Feb 6 2010 11:08am
Quote (Scyzoryk @ Feb 6 2010 05:05pm)
http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/1246492064_by_krys__500.jpg


Misiek, ale temat do demotywatorów już jest :<
Kiedyś Czukcza pojechał po przyjemności do miasta. Wstąpił do burdelu. Wybrał jedną z dziewczyn i poszedł z nią do pokoju. Po zakończeniu usługi Czukcza płaci. Dziewczyna widząc większą gotówkę naciąga na jeszcze jedną usługę. Wreszcie Czukcza się zgadza. Po wszystkim zabiera jej wcześniej dane pieniądze.
- Co robisz? Zostaw moje pieniądze. Dlaczego mi je zabierasz?
- Czukcza chciał, Czukcza płacił. Ty chciałaś, ty płacisz...
Go Back To Polska Topic List
Prev1234410Next
Closed New Topic New Poll