d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Faceci W Rajtuzach.
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 12,815
Joined: Nov 19 2005
Gold: 1.01
Warn: 60%
Jan 21 2010 07:59pm
ano.
Banned
Posts: 3,042
Joined: Dec 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 21 2010 08:00pm
Ja w rajstopkach chodze głównie wieczorami jak jest mi zimno w nóżki ale też chodze w nich jak są chłodniejsze dni lub pada deszcz lub sypie śnieg :)

a myslalem ze to killah-pl jest pojebany :C
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jan 21 2010 08:09pm
No kurwa ........ -.- ja napewno tego gowna nie założe.
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jan 21 2010 09:21pm



;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 7,965
Joined: Feb 22 2006
Gold: 4,899.99
Warn: 20%
Jan 21 2010 09:24pm
Quote (Payrou @ Jan 22 2010 03:21am)
http://www.gattar.republika.pl/nowamoda/rajszo01.jpg


;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


w chuj mocne
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jan 21 2010 10:23pm
Quote (Jin[CoA] @ 22 Jan 2010 05:24)
w chuj mocne




;DDDDDDDDDDDD

twarz miesiaca
Banned
Posts: 1,070
Joined: Oct 25 2009
Gold: 5.80
Warn: 90%
Jan 22 2010 12:08am
Quote (radioslav @ Jan 22 2010 02:31am)
http://nowamoda.avx.pl/

Armio jsp, jesli jeszcze tego nie widzieliscie, to zapraszam.
Nakurw by im sie przydal, nie? ; D


popieram, przydałby się
Banned
Posts: 1,070
Joined: Oct 25 2009
Gold: 5.80
Warn: 90%
Jan 22 2010 12:10am
Quote (Jin[CoA] @ Jan 22 2010 02:36am)
Jako nowy urzytkownik chętnie dziele się swoimi doświadczeniami. Otóż ostatnimi czasy,w letnie ale chłodniejsze dni zakładam rajstopy zwyczajnie do biegania. To takie trochę grubsze,bez stop (chyba mają swoją nazwę ale nie wiem jaką). Do tego buty sportowe,skarpetki tzw stópki, koszulka pod kolor,czapka i w drogę. Bardzo wygodne.:) Trochę to wzbudza czasem zainteresowanie, ale nie jakoś szczególnie. Wchodząc do sklepu po wodę reakcja pani była zerowa.



e; /facepalm


ja to nazywam kalesony... -_-
Banned
Posts: 1,070
Joined: Oct 25 2009
Gold: 5.80
Warn: 90%
Jan 22 2010 12:11am
Quote (Payrou @ Jan 22 2010 04:21am)
http://www.gattar.republika.pl/nowamoda/rajszo01.jpg


;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


MUJ HUOPAK :o
Member
Posts: 30,219
Joined: Oct 21 2007
Gold: 106.00
Warn: 20%
Jan 22 2010 12:17am
Quote (radioslav @ 22 Jan 2010 02:31)
http://nowamoda.avx.pl/

Armio jsp, jesli jeszcze tego nie widzieliscie, to zapraszam.
Nakurw by im sie przydal, nie? ; D


kejlugs nn
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll