Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione.
Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam

Piwo powinno mieć tę zajebistą goryczkę, a nie smakować jak soczek jabłkowy.