d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
Prev123420Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,365
Joined: Sep 11 2009
Gold: 0.50
Warn: 30%
Dec 30 2009 07:30am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 03:27pm)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


imo za slabe... wole karpackie 9% albo stronga <3 a jesli o slasze chodzi to tyskie
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Dec 30 2009 07:30am
hehe, szczerze mowiac nigdy nie probowalem tego, zawsze wydawalo mi sie ze tylko panienki to pija ; DDD
moze sprobuje kiedys xd
Member
Posts: 9,202
Joined: Jan 31 2008
Gold: 62.40
Dec 30 2009 07:32am
Uwielbiam pić Redsa jabłkowego ... czasem lubię się nim delektować a czasem lubię sobie pierdolnąć na 3 łyki całe piwko. Narobiłeś mi straszną ochote :)
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Dec 30 2009 07:33am
Quote (terazjanabicie @ Dec 30 2009 01:30pm)
hehe, szczerze mowiac nigdy nie probowalem tego, zawsze wydawalo mi sie ze tylko panienki to pija ; DDD
moze sprobuje kiedys xd


-_-
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Dec 30 2009 07:38am
Quote (CoD_id @ Dec 30 2009 02:29pm)
desperadosy dla mnie zawsze jebaly tanim lansem k


this
Member
Posts: 17,213
Joined: Jan 23 2009
Gold: 7.01
Warn: 100%
Dec 30 2009 07:38am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 01:27pm)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


nie przepadam za tym shitem
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Dec 30 2009 07:39am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 03:27pm)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


Piwo powinno mieć tę zajebistą goryczkę, a nie smakować jak soczek jabłkowy.

This post was edited by unstoppable_one on Dec 30 2009 07:39am
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold: 40.00
Warn: 40%
Dec 30 2009 07:39am
Po redsie chce mi się lać.
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Dec 30 2009 07:39am
Quote (Leothyr @ 30 Dec 2009 15:27)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


Picie Reddsów jest jak chodzenie z językami przy butach na wierzchu. :/
Banned
Posts: 368
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2009 07:40am
Cos malo ma tych procentuw :)
Go Back To Polska Topic List
Prev123420Next
Add Reply New Topic New Poll