Quote (thc_sokol @ Dec 10 2009 04:55pm)
Chaos :DDD
tylko, ze Sokol juz tutaj nie siedzi.
tak sie zastanawiam czy nie opierdolic calego yakamoz. Chyba ich zostawie bo ILV zawsze byl wporzadku ;>
kto teraz siedzi na tym spierdolonym koncie?
Lepiej zrób sobie multi, bo masz zajebisty start z zajebista opinią.