d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Lol Mediator Zlodziej :dd
Prev12348Next
Closed New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 20,651
Joined: Aug 22 2006
Gold: 6,829.03
Trader: Trusted
Dec 7 2009 08:46am
a nie bierzesz pod uwage ze pierwszy balwanek byl zrobiony przez osobe z mod teamu?
ciekawe czy ktos sie jej pytal o zgode :)
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 7 2009 08:46am
Quote (Rogal @ Dec 7 2009 03:46pm)
a nie bierzesz pod uwage ze pierwszy balwanek byl zrobiony przez osobe z mod teamu?
ciekawe czy ktos sie jej pytal o zgode :)


jest emotka ?
Member
Posts: 22,686
Joined: Jan 12 2007
Gold: 1.48
Dec 7 2009 08:48am
Quote (Rogal @ Dec 7 2009 04:46pm)
a nie bierzesz pod uwage ze pierwszy balwanek byl zrobiony przez osobe z mod teamu?
ciekawe czy ktos sie jej pytal o zgode :)


nie broń, jak nie znasz prawdy. A jak to udowodnisz, że zrobił to ktoś z mod team?
Pierwszy miał shapiro, on ma po nim, dla mnie to wystarczające wytłumaczenie, no chyba, że wierzysz,że typ go zrobił i nie używał, tylko zapisał na dysku, shapiro mu go wykradł i jako pierwszy wstawił :lol:
Banned
Posts: 8,219
Joined: Jul 27 2009
Gold: 416.82
Warn: 20%
Dec 7 2009 08:49am
Quote (Rogal @ Dec 7 2009 03:46pm)
a nie bierzesz pod uwage ze pierwszy balwanek byl zrobiony przez osobe z mod teamu?
ciekawe czy ktos sie jej pytal o zgode :)


balwanek nazywa sie shapiro.gif.

ELO
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 7 2009 08:49am
Quote (Maciey @ Dec 7 2009 03:48pm)
nie broń, jak nie znasz prawdy. A jak to udowodnisz, że zrobił to ktoś z mod team?
Pierwszy miał shapiro, on ma po nim, dla mnie to wystarczające wytłumaczenie, no chyba, że wierzysz,że typ go zrobił i nie używał, tylko zapisał na dysku, shapiro mu go wykradł i jako pierwszy wstawił :lol:

http://img200.imageshack.us/img200/394/shapiro.gif
Member
Posts: 4,507
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.00
Dec 7 2009 08:49am
i tak moj patriotyczny balwanek > wszysztkie balwanki
Member
Posts: 23,729
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Dec 7 2009 08:50am
Quote (Maciey @ 7 Dec 2009 15:48)
nie broń, jak nie znasz prawdy. A jak to udowodnisz, że zrobił to ktoś z mod team?
Pierwszy miał shapiro, on ma po nim, dla mnie to wystarczające wytłumaczenie, no chyba, że wierzysz,że typ go zrobił i nie używał, tylko zapisał na dysku, shapiro mu go wykradł i jako pierwszy wstawił :lol:


japierdole,shapiro mial random balwanka i zmienil na tego obecnego,sam w dodatku pisal ze sobie od mistress zapozyczyl :)
Member
Posts: 17,424
Joined: Jul 4 2007
Gold: 13,810.00
Dec 7 2009 08:50am
zbrodniarz
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 7 2009 08:51am
Quote (colos @ Dec 7 2009 03:50pm)
japierdole,shapiro mial random balwanka i zmienil na tego obecnego,sam w dodatku pisal ze sobie od mistress zapozyczyl :)


hahahhahahaha
debil jestes :D shapiro pisal ze chce z flaga uk i mu ktos zrobil

ciekawe ze medi sobie uploda zrobil pierwszy zhttp://img200.imageshack.us/img200/394/shapiro.gif :lol:

fail kolego
Member
Posts: 9,699
Joined: Jul 1 2008
Gold: 34.05
Dec 7 2009 08:52am
kliknij na bauwanku u mistress prawym-> zapisz jako i zobacz jaka bedzie proponowana nazwa. medi zlodziej!!
Go Back To Polska Topic List
Prev12348Next
Closed New Topic New Poll