d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Epic Funny Quotes
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,032
Joined: Nov 10 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 25 2009 07:31am
no to qwa tylko sie niepowybijac Szweje jebane qwa bo kto bedzie glupoty pierdolil na jsp...
Member
Posts: 30,741
Joined: Oct 31 2007
Gold: 30.00
Nov 25 2009 07:34am
Quote (PoRo @ Nov 25 2009 02:31pm)
no to qwa tylko sie niepowybijac Szweje jebane qwa bo kto bedzie glupoty pierdolil na jsp...


łarewer
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold: 0.41
Warn: 50%
Nov 25 2009 07:34am
Quote
<+Czub> ostatnio kolezanka powiedziala, ze wygladam jak surfer
<+Czub> nie wiem czy to dobrze
<Mercedres> ; DDDDDDDDDDDDDDDddd
<+Pies> lol
<+hzl> lol
<+Pies> czemu? :D
<+Czub> kurwa, nie wiem ;D
<+hzl> bo chodzi z deska


Quote (Hr_collector @ Tue, Aug 11 2009, 11:21pm)
ja pierdole tacy nagle wszyscy wspolczojacy a polowa niejednemu kotu wpierdol w zyciu spuscila



-----
Quote (rollen @ Tue, Aug 11 2009, 11:32pm)
niby zrobiłeś mi spoko sigi ale niestety musisz wypierdalać

Quote (bUlBaSaUr_ger @ Tue, Aug 11 2009, 11:33pm)
podjebal go z deviantarta ;D jestes oslem

----

Quote (wyjdzzszafy @ Sat 22 2009, 11:09pm)
leje jak scebra


Quote (mysz15 @ Nov 22 2009, 3:57pm)
ej albo jak by sie tak z njarkiem ugadac ze fifty/fifty podzial?:O
Jak by mu wpadlo kilka k rl gold do kieszeni jedynie za przymkniecie oka to chyba by sie nie obrazil:P
Wydaje mi sie ze ten kolo az tak duzo na jsp nie zarabia zeby nie ruszyla go sumka powiedzmy 5tys dolcuf;)
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Nov 25 2009 07:37am
Quote (Flipme @ Mon, 20 Jul 2009, 16:18)
Ok, więc wszyscy jesteście ciotami. Ale kilku normalnych ludzi tu jest, więc spytam.

Mam 192 cm, 103 kg, ogólnie dobrze zbudowany. Chcę zapolować na niedźwiedzia brunatnego z nożem. Myślę że go zajebię. Plan jest taki że przywiążę ten nóż do kija i trafię go tak żeby się wykrwawił. Oczywiście będę miał 2 zapasowe. Fallkniven głównie, dobre noże. Pewnie mnie zaatakuje jak już go trafię, ale będę próbował unikać ataków.

Mam pozwolenie na broń bo jestem myśliwym.

Macie jakieś rady?


------------

Quote (Monika89 @ Thu, 27 Aug 2009, 16:06)
Ty chuju jebany, wlasnie udowodniles jakim jestes frajerem lamusie. Bolalo Cie to ze Twoje riposty nie robily na mnie wrazenia tak? Trzeba bylo zrobic cos takiego ?
Jakim prawem mieszasz sie w moj rl ?
Jesli Cie to usatysfakcjonuje wiedz, ze teraz siedze i placze, dziekuje za zjebanie mi zycia w miescie ! Wielkie dzieki! jestes skurwysynem jakich malo ! Kup se podium i stan na 1 miejscu  !
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Nov 25 2009 08:02am
DALEJ DALEJ KURWA !
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Nov 25 2009 08:42am
Quote (AngelCry @ Wed, Jul 30 2008, 03:51pm)
Nie. PM do Giokera. On zareportuje tyraelowi. Radament dostanie locka a Ty dwie ksiazki


Quote (drewas @ Thu, Mar 19 2009, 09:18pm)
to dobrze, że nie skrzywdzisz, zawsze chciałem byc zgwałcony przez pięknego pedofila na koniu, a nie przez gremlina




Quote (papiez @ Wed, Mar 4 2009, 09:11pm)
ja pierdole jeszcze nigdy tak sie nie balem ...
jebalem sie z goscowka i pekla mi gumka ale sie nie zlałem a ona akurat skonczyla okres ( jebalem ja tak max 3 godziny po okresie )

wydaje wam sie ze moze zajsc? bo przeciez pierwsze 5 dni po okresie sa dniami bezplodnymi tak ?

prosze tylko odpowiadajcie jesli wiecie cos na ten temat


Quote (chojen @ Sun, Mar 29 2009, 03:15pm)
nie, zamoczyłem 7 razy i jestem ciekawy czy reszta jest też takimi maniakami :D



Quote (Nua @ Tue, Jul 7 2009, 10:06am)
czy jak bede udawal wierzacego w jezusa chrystusa to mam szanse wyrwac jakas bogobojna laske ?
oczywiscie na seks nie licze ale moze minetke to udaloby mi sie jej zrobic.

niedlugo czas pielgrzymek na jasna gore, wiec moze sie pofatygowac, w koncu dobry bajer nie jest zly.


Te są dobre.
Member
Posts: 13,522
Joined: Oct 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 90%
Nov 25 2009 08:45am
nie masz kurwo nic mięsni ani masy kurwa jak pierdolne w ten głupi nobksi pysk to w sciane sie chuhro jebane wbijesz
Member
Posts: 10,794
Joined: Oct 13 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Nov 25 2009 08:47am
Quote (fro5tbite @ Nov 25 2009 01:28pm)
jak mogliscie zapomniec o wspanialym moro123?

http://i35.tinypic.com/67ts1i.jpg


nie mialem nigdzie linku do tego :cry:
bez naszego didzeja lipa by byla
Member
Posts: 2,305
Joined: Jan 30 2008
Gold: 3,966.51
Nov 25 2009 08:50am
:DDDD
Banned
Posts: 1,696
Joined: Oct 31 2009
Gold: 0.00
Nov 25 2009 08:54am
Quote (fro5tbite @ Nov 25 2009 02:28pm)
jak mogliscie zapomniec o wspanialym moro123?

http://i35.tinypic.com/67ts1i.jpg


epickie...
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll