d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Vins I Inni Ktorzy Uczestnicza W "dyskusji"
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Nov 11 2009 12:51pm
Quote (Shapiro @ Nov 11 2009 08:49pm)
Na RSS kilka stron do tylu..


Ok, dzięki.
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Nov 11 2009 12:52pm
Quote (unstoppable_one @ Nov 11 2009 08:48pm)
Kto takowy? Daniel aka VinS? Nie wierzę.
Daj linka do właściwego tematu.


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=31076558&f=230&o=4450

#4461, aż do końca wywodów.

Zawsze można tłumaczyć, że jest najebany, po czym jutro wstanie i zda sobie sprawę, że mózg mu nie służy. Ja pozwolę sobie przyjąć bardziej pesymistyczną opcję ;)
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 11 2009 12:53pm
Quote (dan_07 @ 11 Nov 2009 20:52)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=31076558&f=230&o=4450

#4461, aż do końca wywodów.

Zawsze można tłumaczyć, że jest najebany, po czym jutro wstanie i zda sobie sprawę, że mózg mu nie służy. Ja pozwolę sobie przyjąć bardziej pesymistyczną opcję ;)


jak ktoś jest najebany, to nie siada przy kompie i nie stuka poprawnych zdań na klawie.
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Nov 11 2009 12:53pm
Quote (dan_07 @ Nov 11 2009 06:52pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=31076558&f=230&o=4450

#4461, aż do końca wywodów.

Zawsze można tłumaczyć, że jest najebany, po czym jutro wstanie i zda sobie sprawę, że mózg mu nie służy. Ja pozwolę sobie przyjąć bardziej pesymistyczną opcję ;)


bedac najebanym nie jest sie w stanie wlaczyc kompa nie mowiac o odpaleniu jsp i pisaniu takich postow
Member
Posts: 7,858
Joined: Mar 15 2007
Gold: 0.26
Nov 11 2009 12:58pm
fajne macie rozkminy
Banned
Posts: 5,236
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 11 2009 01:01pm
Niestety alkohol + jsp to chujowy mix :< Trochę się kolega vins upodlił ;/

This post was edited by BjNsux on Nov 11 2009 01:01pm
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Nov 11 2009 01:03pm
Quote (dan_07 @ Nov 11 2009 08:52pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=31076558&f=230&o=4450

#4461, aż do końca wywodów.

Zawsze można tłumaczyć, że jest najebany, po czym jutro wstanie i zda sobie sprawę, że mózg mu nie służy. Ja pozwolę sobie przyjąć bardziej pesymistyczną opcję ;)


No to VinS zaliczył niezłą wtopę.
Btw, dzięki za link.
Member
Posts: 14,366
Joined: Sep 29 2006
Gold: 81.00
Warn: 100%
Nov 11 2009 01:28pm
up macie malo atencji
Member
Posts: 14,560
Joined: Jan 2 2006
Gold: 0.00
Nov 11 2009 01:43pm
Quote (rogufka @ Nov 11 2009 09:28pm)
up macie malo atencji


vins = idiota.
Member
Posts: 448
Joined: Aug 8 2009
Gold: 9.50
Nov 11 2009 01:49pm
i tak oto upadl jeden z rzekomych autorytetow
Go Back To Polska Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll