oczywiście, że myję w trakcie kąpieli i po zrobieniu każdej Kupci
mam w domu bidet
Europejczycy są zacofani, wcierają w siebie Kupcie papierem toaletowym fujka, zacznijcie myć pupcie!!!
Nie macie bidetu to róbcie to w zlewie!!!!!!!
A jeżeli ktoś nie ma ani kibelka, ani bidetu, ani prysznica, a do przysłowiowej rzeki

ma kilka-kilkanaście kilometrów?