Fafnirek kochany jest jak kot, tyle, że zamiast 9 żyć ma 9 tych, no wiecie, powróci na pewno, bardziej nie ma czasu tu wchodzić może lub ochoty po prostu.
Za kim jednak tęsknię to ^Ironfister
długo już nie postował, a jego wątek oficjalny pajęczynami i kurzem zarasta :(
Tak zgadzam się w pełni. Jego mądrość była nieoceniona