fajnie, że dodali za friko i dzięki za cynk, pobrałem jak tylko zobaczyłem ten temat

po premierze pobrałem z torrencika, ale starego kompa miałem i mi tak na minimum chodziło w FHD to sie średnio grało, ostatnio chciałem pobrać z fitgirla, ale coś sie gryzło z nowym Windowsem i nie odpalał pirat, ale legal z Epica powinien śmigać.
Włącze poklikam na pewno troche, przejść raczej nie przejde bo na długą mete chyba usypiająca ta gierka.