d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Siedzicie W Etrjerum Czy Stabletcoinach
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,641
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 11 2025 11:24am
Tak się składa, że od dwóch lat utrzymuję się z ethereum i stablecoin. Nie jest tego wiele, bo średnio 3-3.5k miesięcznie, ale da się wyżyć.Zapytacie jak to robię?Odpowiem, że to tajemnica.Dlatego nie pytajcie.


Usz ty :P
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Dec 11 2025 12:04pm
ja inwestuje w ruble
Member
Posts: 42,085
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Dec 11 2025 01:07pm
ja inwestuje w ruble


Xd wysmienita inwestycja milordzie 😋
Member
Posts: 13,187
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Dec 11 2025 01:28pm
Xd wysmienita inwestycja milordzie 😋


ludzie zrobili na rublach potworne pieniadze jak sie rozpoczela wojna :) bo rubelek spadl na glebe a putin sztucznie go potem podniosl, i kto byl bystry mocno sie wzbogacil
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Dec 11 2025 05:33pm
:mellow:
Member
Posts: 42,085
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Dec 11 2025 06:35pm
Member
Posts: 11,238
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Dec 12 2025 02:01am
nie wiem ocb. tylko gotówka B)
Member
Posts: 8,641
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 12 2025 05:07am
nie wiem ocb. tylko gotówka B)


Najlepsze są raty do pierwszej wpłaty :D
Member
Posts: 8,641
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 12 2025 05:10am
Tak się składa, że od dwóch lat utrzymuję się z ethereum i stablecoin. Nie jest tego wiele, bo średnio 3-3.5k miesięcznie, ale da się wyżyć.Zapytacie jak to robię?Odpowiem, że to tajemnica.Dlatego nie pytajcie.


no i mamy obejść się smakiem ?
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll