d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Sezon 37 Rozpocznie Się 5 Grudnia O Godzinie 17:00
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 8,676
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 5 2025 09:24am
Wydawało mi się, że w d3 było więcej klas


może nie tak zacnych -_-
Member
Posts: 8,676
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 5 2025 09:48am
może nie tak zacnych -_-

Jeszcze 12 minut
Member
Posts: 8,676
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 5 2025 10:08am
Więc stało się kolego godzina 17:00 minęła, jesteśmy w połowie teleexpresu a Ty ubieraj gacie Spoconego Barbarzyńcy i melduj się zdjęciem i osiągnięciami na forum!!
Member
Posts: 10,521
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Dec 5 2025 10:19am
Więc stało się kolego ^rurzowiak godzina 17:00 minęła, jesteśmy w połowie teleexpresu a Ty ubieraj gacie Spoconego Barbarzyńcy i melduj się zdjęciem i osiągnięciami na forum!!


Zrobiłem sobie 10minutową drzemkę, która trwała z godzinę. <_< Idę jeszcze na szybkie sranko, tworze barba i ciach.
Member
Posts: 8,676
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 5 2025 12:18pm
Zrobiłem sobie ... szybkie sranko ... i ciach.


jak nie grasz w hełmie to się nie liczy :P
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll