Więc stało się kolego ^rurzowiak godzina 17:00 minęła, jesteśmy w połowie teleexpresu a Ty ubieraj gacie Spoconego Barbarzyńcy i melduj się zdjęciem i osiągnięciami na forum!!
Zrobiłem sobie 10minutową drzemkę, która trwała z godzinę.

Idę jeszcze na szybkie sranko, tworze barba i ciach.