d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Pedały Uwaga!
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,037
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Dec 5 2025 07:54am
chodnikami?


Do pracy mam praktycznie cała drogę ścieżkę rowerową
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 5 2025 07:55am
Jeżdżę na rowerze cały rok. Tramwajami/autobusami się brzydzę jeździć, a w Krakowie takie korki są, że autem nie ma sensu się poruszać


<pjona>
Member
Posts: 8,594
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,020.00
Dec 5 2025 07:57am
<pjona>


?? :ph34r: :blink:

This post was edited by BrakNicku on Dec 5 2025 07:58am
Member
Posts: 11,224
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Dec 5 2025 08:05am
Nie jeżdżę na rowerze
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 5 2025 08:22am
^2007 ?? :ph34r: :blink:


Ma podobny ava i sig do mojego. :o Może ukradł. :ph34r:
Member
Posts: 8,594
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,020.00
Dec 5 2025 08:32am
Ma podobny ava i sig do mojego. :o Może ukradł. :ph34r:


Dzwoń na milicję i rozpraw się z nim!
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 5 2025 10:24am
Dzwoń na milicję i rozpraw się z nim!


Żartowałem. To jest daleki kuzyn, mojego dalekiego kuzyna, który stracił konto.
Nie potrafi się na nie zalogować, bo hasło nie działa, a e-mail też nie działa. A, że rozmowa z administracją nic nie dała, to jego nie ma, a jestem ja. :)
Member
Posts: 13,147
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Dec 5 2025 10:46am
Żartowałem. To jest daleki kuzyn, mojego dalekiego kuzyna, który stracił konto.
Nie potrafi się na nie zalogować, bo hasło nie działa, a e-mail też nie działa. A, że rozmowa z administracją nic nie dała, to jego nie ma, a jestem ja. :)


Ja dwa razy podchodzilem do dyskusji w sprawie konta i za drugim razem sie udalo
Member
Posts: 8,594
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,020.00
Dec 5 2025 12:17pm
Żartowałem. To jest daleki kuzyn, mojego dalekiego kuzyna, który stracił konto.
Nie potrafi się na nie zalogować, bo hasło nie działa, a e-mail też nie działa. A, że rozmowa z administracją nic nie dała, to jego nie ma, a jestem ja. :)


Milicja pałko wytłumaczy i się uda :bonk:
Member
Posts: 75,503
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Dec 6 2025 02:04am
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll