to dropi tam lepiej jak w d2r ?? czy tyle godzin po prostu wykręciłeś ze musiało cos dobrego dropnac
max mi ist poleciał ale dużo bossuje a za tokena można vex dostać i troche rupieci sellnąłem i się zbiera powoli. chociaż chciałbym już sam dropnąc jakieś hr dla satysfakcji. drop jest normalny tylko z automatu ustawione jest playersx5 chyba