d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czy 40zl To Duzo
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,037
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Dec 1 2025 02:59pm
Zależy jaki rozmiar. Mi się wydaje, że ceny placków osiągnęły jakieś horrendalne kwoty
Member
Posts: 659
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Dec 1 2025 04:01pm
Za 40 z oliwa to pewnie mala, o ile nie jestes ulanym spaslakiem to taka jakosciowa pizza wystarczy

Ze mnie wychodzi cebula, bo zawsze biorę największą, żeby proporcje kalorii do złotówek były lepsze. Potem jem ją przez kilka dni. Gdybym zamówił małą, piekłaby mnie dupa przy tych jebniętych cenach. XD

This post was edited by VVilkacy on Dec 1 2025 04:02pm
Member
Posts: 2,332
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 1 2025 04:38pm
Zależy jaki rozmiar. Mi się wydaje, że ceny placków osiągnęły jakieś horrendalne kwoty


To po prostu zdzierstwo za usluge.w polsce jedzni na miescie jest jedno z najdrozszych w europie
Member
Posts: 6,792
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Dec 1 2025 05:33pm
Czasami zamówię sobie mega placek za 40 Zeta z Chicago pizza ale potem mam zgagę po tym skurwysynie
Member
Posts: 2,332
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 1 2025 07:32pm
Czasami zamówię sobie mega placek za 40 Zeta z Chicago pizza ale potem mam zgagę po tym skurwysynie


Rumianek
Member
Posts: 13,147
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Dec 1 2025 11:14pm
Ze mnie wychodzi cebula, bo zawsze biorę największą, żeby proporcje kalorii do złotówek były lepsze. Potem jem ją przez kilka dni. Gdybym zamówił małą, piekłaby mnie dupa przy tych jebniętych cenach. XD


A ja nie? Raz jadlem tylko takiego malego placka bo na starowce w gdansku nie robili pol metrowych xD
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll