Za 40 z oliwa to pewnie mala, o ile nie jestes ulanym spaslakiem to taka jakosciowa pizza wystarczy
Ze mnie wychodzi cebula, bo zawsze biorę największą, żeby proporcje kalorii do złotówek były lepsze. Potem jem ją przez kilka dni. Gdybym zamówił małą, piekłaby mnie dupa przy tych jebniętych cenach. XD
This post was edited by VVilkacy on Dec 1 2025 04:02pm