d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Pada śnieg
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 23 2025 05:38am
Śnieg jest fajny jeśli jest na - inaczej to też nn


co Ci jest? :unsure:
Member
Posts: 8,636
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 23 2025 05:39am
co Ci jest? :unsure:


Jeśli jest na minusie temperatura i jest śnieg to fajnie
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 23 2025 05:45am
Jeśli jest na minusie temperatura i jest śnieg to fajnie


nie o to pytam. co Ci jest drogi kolego? :mellow:
Member
Posts: 11,230
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 23 2025 05:46am
Kraków śniegu najbalo
Member
Posts: 37,043
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 23 2025 05:49am
Ogólnie nienawidzę zimna, zima jest chujowa i ją jebać, ale śnieg za oknem zawsze przywołuje dobre wspomnienia i lubię taki widok.
Member
Posts: 8,636
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 23 2025 06:04am
nie o to pytam. co Ci jest drogi kolego? :mellow:


Nic
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 23 2025 03:38pm
Mogłoby tak porządnie sypnąć, coś tam się biało u mnie zrobiło kilka dni temu, ale nic wielkiego.
Member
Posts: 8,636
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 24 2025 04:20am
Już nie pada
Member
Posts: 10,513
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 24 2025 04:52am
Już nie pada


U mnie znowu pada.
Widocznie rzeka, która nas rozdziela nie przepuszcza śniegowej chmury i Mokotów jest bezpieczny. ;-)
Member
Posts: 8,636
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 24 2025 06:21am
U mnie znowu pada.
Widocznie rzeka, która nas rozdziela nie przepuszcza śniegowej chmury i Mokotów jest bezpieczny. ;-)


Teraz pada… aaa to ty chłopak praski
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll