d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Gra O Troniszcze
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 23 2025 01:51pm
Nie oglądałem.
Member
Posts: 10,795
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Nov 24 2025 05:29am
dzis mam w planie skonczyc sezon 3, i tak bede ogladał do piątku az pd2 nie wyjdzie
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 24 2025 05:32am
dzis mam w planie skonczyc sezon 3, i tak bede ogladał do piątku az pd2 nie wyjdzie


czym zaczynasz drogi kolego? B)
Member
Posts: 19,514
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Nov 24 2025 07:34am
dzis mam w planie skonczyc sezon 3, i tak bede ogladał do piątku az pd2 nie wyjdzie


ile jest niby sezonów i czy obejrzysz ostatni który podobno jest no zły
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 24 2025 09:55am
Czy jestem jedynym, który nie oglądał gry o tron? Kumpel mi kiedyś pożyczył na płytkach, to było bardzo dawno temu, ale nawet się za to nie zabrałem.
Member
Posts: 20,803
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 24 2025 10:10am
Najlepszy odcinek z weselem pozera
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 24 2025 10:16am
Najlepszy odcinek z weselem pozera


to jest najlepsza scena i mistrzostwo aktorskie B)

Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Nov 24 2025 12:00pm
to jest najlepsza scena i mistrzostwo aktorskie B)

https://www.youtube.com/watch?v=uvX4k_3Cmvs


Fajnie się to oglądało
Member
Posts: 10,795
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Nov 24 2025 12:09pm
ile jest niby sezonów i czy obejrzysz ostatni który podobno jest no zły


ja ogladalem gre o tron jak wychodzila drogi kolego, ostatni sezon nie byl najwybitniejszy, ale to tez przez to ze fani przez 10 lat spekulowali co sie stanie, mysle ze jak obejrzysz na raz to bedzie lepiej (tak pisal reddit) (sprawdze to bo ogladam na raz) :mellow:


a sezonow jest 8, odcinkow chyba 78 czyli pewnie 69 godzin ogladania :drool:

This post was edited by firstmurloc on Nov 24 2025 12:10pm
Member
Posts: 45,804
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Nov 24 2025 12:37pm
ja ogladalem gre o tron jak wychodzila drogi kolego, ostatni sezon nie byl najwybitniejszy, ale to tez przez to ze fani przez 10 lat spekulowali co sie stanie, mysle ze jak obejrzysz na raz to bedzie lepiej (tak pisal reddit) (sprawdze to bo ogladam na raz) :mellow:


a sezonow jest 8, odcinkow chyba 78 czyli pewnie 69 godzin ogladania :drool:


Dobrze wspominam spekulowanie że znajomymi i czekanie na poniedziałkowy poranek, żeby łyknąć najnowszy odcinek got :D
Również niedługo zabiorę się za rewatch, bo to wybitny serial, nawet pomimo tego jak się skończył
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll