ale ci powiem że przez ostatni tydzień tylko może z 4paka wypiłem a tak nic. jeszcze teraz te choróbsko mnie wzieło..wyspałem się dziś i już doszedłem do siebie . można grać i się modlić. proszę wstań na mszę Świętą o 7 rano na tvp 1 :angel:
Nie jarają mnie mszę święte, jedynie co potrafię, to się pomodlić na różańcu i przeczytać Biblię.