d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czy Jesteś Fanem Buszowania Po Galeriach W Weekend
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 22 2025 12:24pm
nie mam w mieścinie galerii handlowej a i tak bym nie chodził bo boje się tłumów :cry:
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 22 2025 12:25pm
nie mam w mieścinie galerii handlowej a i tak bym nie chodził bo boje się tłumów :cry:


W tłumie najlepiej!
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 22 2025 12:28pm
W tłumie najlepiej!


ja się tak chujowo czuje ostatnio że nawet do psychiatry osobiście nie poszedłem tylko poprosiłem go żeby mi receptę wysłał a siostra w poniedziałek mu hajs zaniesie :wacko:
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 22 2025 12:31pm
ja się tak chujowo czuje ostatnio że nawet do psychiatry osobiście nie poszedłem tylko poprosiłem go żeby mi receptę wysłał a siostra w poniedziałek mu hajs zaniesie :wacko:


Dalej mieszasz leki z alkoholem?
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 22 2025 12:32pm
Dalej mieszasz leki z alkoholem?


jak pije to tak jak nie pije to nie :rolleyes:
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 22 2025 12:33pm
jak pije to tak jak nie pije to nie :rolleyes:


Narobisz sobie problemów.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 22 2025 12:37pm
Narobisz sobie problemów.


ale ci powiem że przez ostatni tydzień tylko może z 4paka wypiłem a tak nic. jeszcze teraz te choróbsko mnie wzieło..wyspałem się dziś i już doszedłem do siebie . można grać i się modlić. proszę wstań na mszę Świętą o 7 rano na tvp 1 :angel:
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 22 2025 12:45pm
ale ci powiem że przez ostatni tydzień tylko może z 4paka wypiłem a tak nic. jeszcze teraz te choróbsko mnie wzieło..wyspałem się dziś i już doszedłem do siebie . można grać i się modlić. proszę wstań na mszę Świętą o 7 rano na tvp 1 :angel:


Nie jarają mnie mszę święte, jedynie co potrafię, to się pomodlić na różańcu i przeczytać Biblię.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 22 2025 12:47pm
Nie jarają mnie mszę święte, jedynie co potrafię, to się pomodlić na różańcu i przeczytać Biblię.


nie wiem czy półśrodkami dojdziesz do celu.... Jezus jest w zasięgu Twoich dłoni! :angel:
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 22 2025 12:52pm
Wózkiem inwalidzkim się nie parkuje


hehe widać, ze całe życie na rowerze i parkingu nie widziałeś B)

jest specjalne miejsce na wózki B)
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll