Gdybym mógł poświęcić więcej czasu to bym pograł
ja mam kolejne 5 lat na rencie i mogę grać 24/7 jak zechcę ale przez chorobę często wole pozostać w łóżku. coś za coś bratku

sezon trwa długo bo pół roku nie jak w d2r 2 miesiące i jak na ironie miałbyś wiecej czasu na zrobienie sobie postaci takie jakie Ci się marzą a możliwości jest sporo