grypa żołądkowa chyba trwa dłużej niż 1 dzień bo tylko w nocy było ostro. teraz jestem cały obolały ale żyje. i nie to nie zatrucie pokarmowe bo siostra i ojciec też to przeszli i baba ojca też srała w gacie :mellow:
dłużej od czego mordo,nawet jak macie te swoją nazwe wirusówka,to chociaż praktycznie nie jest wpominana w googlach,to nadal jedna i ta sama choroba,raz atakuje ze srasz dzien i tylko sie boisz zeby nie zasrac gaci, a raz atakuje tak ze nie masz sily wstac z łóżka i węgiel wpierdalasz jak ziemniaki xD