d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Mody Na Tym Zapomnianym Przez Boga Forum
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,598
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,020.00
Nov 20 2025 06:55am
:bonk: A ja proponuję wprowadzić komunę przynajmniej porządek byłby od razu, bez zbędnych debat!! Każdy rangę według zasług, donosy na priv, a za spam obowiązkowe roboty społeczne!! :bonk:
Member
Posts: 6,793
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Nov 20 2025 09:08am
chyba wiadomo z kim, z pseudo fanami manu np :)


Ale im powiedziałeś ładnie B)
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 20 2025 12:07pm
Najlepsze są niektóre tematy oficjalne, w które od dawna nikt nie włazi.
Member
Posts: 33,991
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 21 2025 05:10am
Najlepsze są niektóre tematy oficjalne, w które od dawna nikt nie włazi.


Ta, wejść można ale napisać coś to już bump for request B)
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Nov 21 2025 06:24am
chyba wiadomo z kim, z pseudo fanami manu np :)


ale byłby płacz fanów
Member
Posts: 8,687
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 21 2025 10:50am
ale byłby płacz fanów
^better_living_through_chemistry ^helthalvstor ^kondes ^DrizztEu ^cbx1992


Oooo, dziękuję za awans dla mnie drogi kolego, nie wiem czym sobie zasłużyłem ale dziękuję no!
to znaczy płacze :cry: łzy bolesne męczeńskie dla jego ronią się po policzku i po nogawce :cry:
maryjo matko boża czym sobie zasłużyłem na takie cierpienie :cry:
maryjo zabierz mnie prosze do siebie wycierpiałem już dośc :cry:
maryjo menczesternieńska padam krzyżem i płacze :cry:


przy okazji chciałbym też pozdrowić wszystkich fanów korony kielce,
pozdrawiam was środkowym palcem :evil:
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Nov 21 2025 11:04am
Oooo, dziękuję za awans dla mnie drogi kolego, nie wiem czym sobie zasłużyłem ale dziękuję no!
to znaczy płacze :cry: łzy bolesne męczeńskie dla jego ronią się po policzku i po nogawce :cry:
maryjo matko boża czym sobie zasłużyłem na takie cierpienie :cry:
maryjo zabierz mnie prosze do siebie wycierpiałem już dośc :cry:
maryjo menczesternieńska padam krzyżem i płacze :cry:


przy okazji chciałbym też pozdrowić wszystkich fanów korony kielce,
pozdrawiam was środkowym palcem :evil:


łatwo
Member
Posts: 33,991
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 21 2025 01:11pm
ale byłby płacz fanów
^better_living_through_chemistry ^helthalvstor ^kondes ^DrizztEu ^cbx1992


Czy kolejność była losowa, bo wydaje mi się, że może byc całkiem trafna B)
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Nov 21 2025 01:14pm
Som tu jakieś polskie mody? Bo przypięte tematy na gurze to jakaś martwica zdechlica ponad 10 letnia i nikt tego nie updatuje wiec zakładam, że mody pooumierały i jesteśmy pozostawieni sami sobie, ale skoro tak to czemu by kogoś nie wybrać w demokratycznych wyborach na naszego Władcę o ile to tak działa


Tak jestem
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Nov 21 2025 01:35pm
Czy kolejność była losowa, bo wydaje mi się, że może byc całkiem trafna B)


kolejność jak i wypisani,są losowe
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll