d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Do Ludzi Z Krakowa
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,031
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 20 2025 06:12am
t4i.
Kraków w pizdę wielkie miasto. Wielkościowo podobne chyba do wawy.


Przynajmniej w stolicy nie mają smogu B)
Member
Posts: 10,513
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 20 2025 10:35am
Przynajmniej w stolicy nie mają smogu B)


Lepszy smog niż obywatel czaskoski rafał, ichni prezydent.
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 21 2025 08:21pm
Znalazłem ten filmik, ale pomarszczony jakiś ten burger.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 22 2025 05:23am
Znalazłem ten filmik, ale pomarszczony jakiś ten burger.


nie lubisz zmarszczonych? :blush:
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 22 2025 05:39am
nie lubisz zmarszczonych? :blush:


Nie wyglądał wcale apetycznie.
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 22 2025 07:48am
Pojedz do Pragi i ich tanie zarcie na ulicy jest takie ze az mi penisek staje no co tu duzo gadac
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Nov 22 2025 07:53am
Zakładam, że w każdym dużym mieście są dobre. Sam nie jestem fanem burgerów, ale jak już jadam to na ciężkim zadupiu, wół w fanaberii się nazywa knajpa


pamietam jak pasibus zaczynal od foodtrucka. jezu jakie to bylo dobre. i tak spierdolić...
Member
Posts: 13,187
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Dec 2 2025 08:07am
Zazdroszczę Wam burgerków. :drool:


Bo nie jadles burgera w redneku w gdansku :hail:
Member
Posts: 9,106
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Dec 2 2025 08:08am
Bylem raz w Krakowie drogi kolego b)
Member
Posts: 8,636
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 2 2025 11:52am
Przynajmniej w stolicy nie mają smogu B)


mają mają :P

Bylem raz w Krakowie drogi kolego b)


ja chyba aż z trzy :D

Bo nie jadles burgera w redneku w gdansku :hail:


też nie jadłem

pamietam jak pasibus zaczynal od foodtrucka. jezu jakie to bylo dobre. i tak spierdolić...


:rolleyes:
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll