☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
>
Poll > Stranger Things Sezon 5
Prev
1
2
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 156
Replies: 18
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
lyzeff
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold
:
5,727.00
#11
Nov 17 2025 11:55pm
Quote (
rurzowiak @ Nov 18 2025 12:32am
)
Pierwsze trzy sezony obejrzałem, a czwarty jakoś-takoś mnie ominął. Trzeba będzie sobie kiedyś odświeżyć ten serial.
BTW, masz urodziny tego samego dnia, co moja babka. :o
Może Twoja babka to on, pozdrawiam
SimSimSalabim
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
5,000.38
#12
Nov 18 2025 01:07am
Quote (
lyzeff @ 18 Nov 2025 07:55
)
Może Twoja babka to on, pozdrawiam :ph34r:
Może on rucha jego babkę
hef
Member
Posts: 37,041
Joined: Jun 28 2006
Gold
:
7,242.01
#13
Nov 18 2025 01:11am
Nie oglądałem. Chciałbym się kiedyś za to zabrać, ale czasu brak. Pamiętam jak przy premierze 4 sezonu zrobili pokaz świateł na Wawelu. Jakby jakiś potwór pochłaniał zamek, całkiem spoko to było
kondes
Member
Posts: 34,008
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
420.00
#14
Nov 18 2025 01:27am
Chyba ktoś tu ma 12 lat, se się podnieca premierami jakiś marnych historyjek dla dzieci
rurzowiak
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#15
Nov 18 2025 04:09am
Quote (
lyzeff @ Nov 18 2025 06:55am
)
Może Twoja babka to on, pozdrawiam :ph34r:
Quote (
SimSimSalabim @ Nov 18 2025 08:07am
)
Może on rucha jego babkę :ph34r:
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,803
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#16
Nov 18 2025 04:10am
Quote (
hef @ Nov 18 2025 08:11am
)
Nie oglądałem. Chciałbym się kiedyś za to zabrać, ale czasu brak. Pamiętam jak przy premierze 4 sezonu zrobili pokaz świateł na Wawelu. Jakby jakiś potwór pochłaniał zamek, całkiem spoko to było
A na co tracisz czas?
hef
Member
Posts: 37,041
Joined: Jun 28 2006
Gold
:
7,242.01
#17
Nov 18 2025 05:27am
Quote (
PrzykraSprawa @ 18 Nov 2025 11:10
)
A na co tracisz czas?
Na chińskie bajki i megabonk
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,803
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#18
Nov 18 2025 06:59am
Quote (
hef @ Nov 18 2025 12:27pm
)
Na chińskie bajki i megabonk
No to tak średnio
hef
Member
Posts: 37,041
Joined: Jun 28 2006
Gold
:
7,242.01
#19
Nov 18 2025 07:12am
Quote (
PrzykraSprawa @ 18 Nov 2025 13:59
)
No to tak średnio
Ja nie narzekam
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact