d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Miałem Nie Pić
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 16 2025 01:38pm
Głowa do gury i walimy browary


Walisz dzisiaj browarki Muki?
Member
Posts: 6,795
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Nov 16 2025 01:41pm
Walisz dzisiaj browarki Muki?


Nie tylko browarki jeszcze penisława trzeba potrzeć wertykalnie
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Nov 16 2025 02:06pm
Wypiłem 2 setki i 2 browary i się najebałem :mellow:


no fajny zestaw
Member
Posts: 45,805
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Nov 16 2025 02:21pm
Ja opiedole dzisiaj dużo wina, ale dopiero zaś
Member
Posts: 10,796
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Nov 16 2025 02:25pm
Nie tylko browarki jeszcze penisława trzeba potrzeć wertykalnie


zazdroszcze Ci takiego wieczoru
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 16 2025 02:33pm
Ja opiedole dzisiaj dużo wina, ale dopiero zaś


ide po piwka na stacje
Member
Posts: 19,516
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Nov 16 2025 02:36pm
Nie tylko browarki jeszcze penisława trzeba potrzeć wertykalnie


:rofl:
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 17 2025 05:57am
Pierdolę, robię reset.
Member
Posts: 19,516
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Nov 17 2025 07:34am
Pierdolę, robię reset.


napij się setki bo zasługujesz. Niewielu ludzi na świecie przeszła przez takie cierpienie jak ty, to też uważam że mała setka dnia nie czyni (a go stroi) - nowe przysłowie
Member
Posts: 78,740
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 17 2025 08:02am
to nie gzz
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll